به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ساعت ۱۵:۵۹
کد مطلب : ۴۲۹۷۳۶

خودرویی که بیش از حد گران شد!

خودرویی که بیش از حد گران شد!
گوناگون: روند صعودی قیمت‌ها در بازار خودرو حتی بر قیمت خودروهای جدید از جمله کراس اوور ساب کامپکت مزدا CX-۳۰ ۲۰۲۴ تأثیر گذاشته‌است.
برای مدل جدید، قیمت پایه CX-۳۰ با ۲۰۴۵ دلار افزایش به ۲۶۳۷۰ دلار رسیده‌است و سایر سطوح تریم بین ۵۰۰ تا ۱۸۵۰ دلار افزایش قیمت را تجربه کرده‌آند. قیمت مدل جدید کربن توربو آن، از ۳۴۱۶۵ دلار شروع می‌شود.
خودرویی که بیش از حد گران شد!
کمی تجهیزات استاندارد جدید در مدل پایه CX-30 2.5 S برای جبران افزایش قیمت ارائه شده‌است، از جمله نظارت بر نقاط کور و هشدار ترافیک متقابل عقب. CX-30 به صورت استاندارد با موتور 2.5 لیتری 191 اسب بخاری، گیربکس شش سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ متحرک عرضه می‌شود.
خودرویی که بیش از حد گران شد!
ساختار سطح تریم CX-30 2024 کمی متفاوت از قبل است، زیرا Select به Select Sport تغییر نام داده و اکنون از 27875 دلار شروع می‌شود.
مدل‌های Select، Preferred، Carbon Edition و Premium با موتور 2.5 لیتری تنفس طبیعی به کار خود ادامه می‌دهند، در حالی که مدل‌های Turbo Premium و Turbo Premium Plus به ترتیب از 36960 دلار و 38625 دلار شروع می‌شوند که به خوبی به قلمرو کراس اوورهای ساب کامپکت لوکس وارد می‌شوند.
خودرویی که بیش از حد گران شد!
همه مدل‌های توربو 2024 به جای صفحه نمایش 8.8 اینچی، از یک صفحه نمایش 10.3 اینچی بزرگتر بهره می‌برند. مزدا می گوید سری به روز شده CX-30 اواخر پاییز به فروش می‌رسد.