به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ساعت ۱۶:۰۴
کد مطلب : ۴۲۹۷۳۹
نمیشه از این تیم گل نخورد

این بارسلونای مهارنشدنی: سلطان گل اروپا

این بارسلونای مهارنشدنی: سلطان گل اروپا
گروه ورزشی: بارسلونا در بازی های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته است. با پیروزی مقابل آنتورپ در لیگ قهرمانان اروپا در سه شنبه گذشته، آنها اکنون پنج برد متوالی دارند. بارسا تنها در اولین بازی این فصل در ختافه ناکام ماند و نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل برسد. از آن زمان به بعد، تیم ژاوی نشان داده که یک دیگ جوشان است و به خصوص در مورد رکوردهای گلزنی این تیم نمی توان به سادگی گذر کرد.
1928704
سلطان گل اروپا
بارسا در این پنج بازی در مجموع 18 گل به ثمر رسانده است که میانگین 3.6 گل در هر بازی است. اگر گل های لالیگایی بارسا را به پنج گل روز اول گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر آنتورپ اضافه کنیم، بارسلونا تیمی است که بیشترین تعداد گل را در اروپا دارد. هیچ تیمی در اروپا این همه گل نزده است. دومی منچسترسیتی است که در این دو رقابت (لیگبرتر و لیگ قهرمانان) 17 بار گل زده و یک گل کمتر از آبی اناری ها دارد. سپس به لایپزیش (16)، بایرن (15) و اینتر (14) می رسیم.

1921848
مستحکم در مونتجوئیک
بارسلونا در ورزشگاه مونتجوئیک قدرت زیادی از خود نشان داده است. در مورد نحوه واکنش این تیم در ورزشگاه جدید (تا زمان بازسازی نوکمپ) تردیدهای زیادی وجود داشت. عموما استقبال هواداران تا اینجا بد نبوده اگرچه با نوکمپ قابل قیاس نیست. در هیچ مسابقه ای  ظرفیت آن که حدود 50000 تماشاگر تخمین زده می شود، کامل نشده و تنها مقابل بتیس تقریبا پر بود، اما سکوهای خالی دیده می شد.
قوی در حمله و دفاع
در سطح ورزشی، تیم بسیار قوی است. بارسا سه مسابقه در مونتجوئیک انجام داده که آنها را با پیروزی به پایان رسانده است. بارسا در مجموع 12 گل در ورزشگاه موقت خود به ثمر رسانده است. اگر آنها در حمله ثابت کرده اند که مهار ناپذیر هستند، همین را می توان در مورد دفاع نیز گفت زیرا تراشتگن هنوز در این ورزشگاه گلی دریافت نکرده است. نکته دیگر اما بازی های خارج از خانه است که بارسا در سه بازی چهار گل دریافت کرده است.
1926018
مهاجمان روی فرم بارسا
بارسلونا قصد دارد در دیدار امشب مقابل سلتا به این روند ادامه دهد. همه گلزنان آنها در فرم عالی قرار دارند. درخشش فوری ژوائو فلیکس همه را شگفت زده کرده و اثربخشی او با سه گل در دو بازی عالی بوده است. لواندوفسکی که در ابتدای فصل بسیار مورد انتقاد قرار گرفت، واکنش بسیار خوبی از خود نشان داد و در 4 بازی اخیر 4 گل به ثمر رسانده است.