به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ ساعت ۱۳:۰۹
کد مطلب : ۴۲۹۸۸۸

اتفاق عجیب برای هری کین در آلمان

اتفاق عجیب برای هری کین در آلمان
گروه ورزشی: هری کین موفق شد در بازی بایرن‌مونیخ و بوخوم هت‌تریک کند اما قانونی عجیب در آلمان این هت‌تریک را رسما به حساب نمی‌آورد.هری کین اولین هت‌تریک خود در بوندسلیگا را برای بایرن‌مونیخ به ثمر رساند اما این هت‌تریک به دلیل قانون عجیب آلمانی‌ها رسماً حساب نخواهد شد.
 
کاپیتان انگلیس با ۳ گل به بایرن در پیروزی ۷-۰ در خانه مقابل بوخوم کمک کرد. کین اولین گل خود را در دقیقه ۱۲ به ثمر رساند و سپس با دو گل در نیمه دوم به تعداد گل‌های خود اضافه کرد. بین گل اول و دوم او دو گل و بین گل دوم و سوم او یک گل به ثمر رسید. به همین دلیل هت‌تریک او در آلمان به رسمیت شناخته نمی‌شود. قانون آلمانی می‌گوید که هر سه گل باید در یک نیمه و به صورت متوالی به ثمر برسند، بدون اینکه هیچ‌کس در این بین گلزنی کند.

با وجود این قانون، کین توپ بازی را که معمولاً بازیکنانی که هت‌تریک می‌کنند می‌گیرند، گرفت و با آن عکس یادگاری هم انداخت. او در توئیتی نوشت: «یکی دیگر برای اضافه کردن به مجموعه! عجب عملکرد تیمی فوق‌العاده‌ای.»
کین ۳۰ ساله تابستان امسال با انتقالی ۱۰۴ میلیون پوندی باشگاه تاتنهام را به مقصد بایرن ترک کرد. او به خوبی با پادشاهان بوندسلیگا هماهنگ شده و از جمال موسیالا و توماس مولر به عنوان دو ستاره‌ای که به طور خاص او را تحت تاثیر قرار داده‌اند نام برد.

او به تی‌ان‌تی اسپورت گفت: «جمال فوق‌العاده بود. درباره اینکه چقدر خوب است و چقدر جوان است صحبت‌های زیادی شده است. تماشای او در تمرینات و در بازی‌ها لذت‌بخش است. تا اینجا بازی کردن با او فوق‌العاده بوده است.» کین افزود: «توماس مولر چقدر باهوش است. افراد از بیرون گاهی اوقات قدر این نوع بازیکنان را نمی‌دانند، بازیکنانی که در مقایسه با سایر اعضای تیم یک قدم از نظر ذهنی جلوتر هستند. در مجموع فکر می‌کنم ما بازیکنان فوق‌العاده‌ای در سراسر زمین داریم و اینکه در چنین باشگاهی حضور دارم بسیار هیجان‌انگیز است.»
مرجع : خبرورزشی
برچسب ها: هری کین