به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ ساعت ۰۹:۵۹
کد مطلب : ۴۳۰۰۴۱

معمای پیچیده قتل پسر ۱۲ ساله در مزرعه ذرت

معمای پیچیده قتل پسر ۱۲ ساله در مزرعه ذرت
گروه حوادث:تحقیقات برای رازگشایی از مرگ پسر ۱۲ ساله‌ای که جسدش در یک مزرعه ذرت کشف شده بود، از ۱۲ شهریور ماه امسال از سوی تیم جنایی پایتخت آغاز شده است.در جدیدترین یافته‌ها که نتیجه معاینات متخصصان پزشکی قانونی است مشخص شده جمجمه پسر نوجوان شکسته است که حکایت از وقوع قتل دارد، این در حالی است که پیش از این هم تردید زیادی در مورد قتلش وجود نداشت.
 
ماجرای این قتل ساعت یک بعد از ظهر دوازدهمین روز شهریور به بازپرس وحید ناصری که یکی از بازپرسان جنایی تهران است، اطلاع داده شد.جسد این پسر در یک مزرعه ذرت در حوالی اتوبان آزادگان پیدا شده بود. پس از اعلام این گزارش بازپرس جنایی تهران به همراه تیمی از کارشناسان پزشکی قانونی، ماموران اداره دهم و متخصصان تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شدند.

بررسی متخصصان پزشکی قانونی نشان داد جسد متعلق به پسری حدودا ۱۲ ساله است که به نظر می رسید اهل کشور افغانستان بود.یکی از کارگرانی که در کارخانه‌ای در آن حوالی کار می کرد، هنگام عبور از مزرعه ذرت بطور اتفاقی چشمش به پتویی خورده بود که با کنار زدن آن جسد را دیده و پس از باز کردن آن پلیس را خبر کرده بود.

بررسی‌های بعدی نشان داد حدود یک ماه از مرگ این کودک می گذرد و عامل یا عاملان قتل، جسد را میان بتن سیمانی قرار داده و چند کیسه مشکی و پتو رویش کشیده بودند. همچنین دست مقتول را بسته و روی آن آهک ریخته بودند تا بوی تعفن نگیرد. همه این شواهد حکایت از وقوع قتلی داشت که تحقیقات در مورد آن همچنان ادامه دارد و جدید‌ترین یافته‌ها علت اصلی مرگ را شکستگی جمجمه اعلام می‌کند که با معاینات جسد در پزشکی قانونی مشخص شده است.

از سوی دیگر تیمی از کارآگاهان جنایی همچنان ماموریت دارند تا با انجام اقدامات اطلاعاتی، تحقیق از شاهدان احتمالی و بازبینی تصاویردوربین‌های مداربسته‌ای که در اطراف محل حادثه وجود دارد، هویت مقتول و اسرار مرگ او را کشف کنند.
مرجع : اعتمادآنلاین
برچسب ها: قتل حوادث