به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ ساعت ۱۶:۴۹
کد مطلب : ۴۳۰۱۵۵

 انقلاب اسلامی گامی در ظهور امام زمان

 انقلاب اسلامی گامی در ظهور امام زمان
گروه سیاسی: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گفت: برای دفاع از ایران هر لحظه دستمان برروی ماشه است تا توطئه و تهدیدی از سوی دشمنان کشور و ملت ما را تهدید نکند.
سردار محمد باقری  در آیین عهد سربازی و تجدید بیعت با امام زمان(عج) در مسجد مقدس جمکران بیان داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی انتظار فرج را آماده باش تلقی کردند، این موضوع برای نیروهای مسلح معنایی آشنا دارد و بر همین اساس ما در همه حال آماده دفاع و مقابله با دشمنان هستیم. وی افزود: ما عهد دائمی و پایدار می‌بندیم تا حداکثر تلاش خود را انجام دهیم تا از جمله صالحان باشیم و با دشمنان اسلام سازش نکنیم، از مستضعفان دفاع و در راستای گام دوم انقلاب اسلامی حرکت کنیم و از خداوند متعال می‌خواهیم در این مسیر به ما توفیق روزافزون عنایت نماید.
مایه افتخار ماست که همزمان با آغاز امامت امام زمان (عج) در چنین روز بزرگی در مسجد جمکران عهد سربازی برگزار کرده و با مولای خود تجدید پیمان می‌بندیم، از امسال این مراسم در همه مراکز نظامی کشور برگزار خواهد شد.نگاه اسلام به آخرالزمان و پایان بشریت که با ظهور امام زمان(عج) شکل خواهد گرفت، کاملا روشن و امیدوار کننده است، درحالی که در سایر مکاتب نگاه به آخر الزمان موهن و سرشار از خرافات است. این اراده خداوند است که مستضعفین بر جهان مسلط شوند، این اراده الهی بود که مسیر اسلام ناب با وقوع انقلاب اسلامی تولدی نو پیدا می‌کند تا پرچم را به دست امام زمان (عج) برساند.
باقری ادامه داد: حکومت امام زمان(عج) حکومت صالحان است، در این حدود ۴۵ سال ملت ایران، شهدا،‌ جانبازان و ایثارگران ما نشان دادند چنین امتی برای امام زمان (عج) خواهند بود. امتی که از هیچ حادثه‌ای نهراسیده و جان به کف قدرت اسلام را به رخ جهانیان کشیدند. انقلاب اسلامی گامی اساسی در ظهور امام زمان(عج) است مگر دلایل مظلومیت ائمه اطهار(ع) ما چه بود غیر از این که یاران صدیق به اندازه‌ کافی نداشتند.
وی افزود: انقلاب اسلامی به عنوان حاصل ۱۴ قرن مجاهدت علما و شهدا به دست امام راحل و ملت ایران شکل گرفت تا زمینه ساز ظهور و تربیت جوانان صالح برای کمک به ظهور امام عصر(عج) باشد. انقلاب اسلامی در این مسیر گام به گام پیش می‌رود و شهدای ما هر کدام به خوبی بیانگر این حقیقت هستند.معنای انتظار گوشه گیری نیست، انتظار ایمان، جهاد، فداکاری و کسب آمادگی است، ملتی که آماده ظهور است در برابرظلم ساکت نمی‌نشیند،‌ قیام امام زمان (عج) نیازمند نیروهای مسلح توانمند و سربازانی شجاع است، اگر قرار بود قیام به تنهایی باشد که ائمه اطهار(ع) ما این کار را انجام‌ می‌دادند.ما برای دفاع از حریم کشور و انقلاب تلاش می‌کنیم و در این مسیر گام برمی‌داریم. امروز ایران اقتداری بی نظیر نسبت به گذشته پیدا کرده‌است و دشمنان جرات حمله نظامی به ایران را ندارند و حتی فکر این کار را هم نمی‌کنند.