به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ ساعت ۱۹:۱۶
کد مطلب : ۴۳۰۲۲۴
هفته هفتم طبق برنامه برگزار می‌شود

خبری از تعطیلی لیگ برتر نیست!

خبری از تعطیلی لیگ برتر نیست!
گروه ورزشی: در حالی که شایعاتی پیرامون لغو هفته هفتم لیگ برتر و ازسرگیری مسابقات فوتبال بعد از فیفادی مهر ماه بود، سازمان لیگ در بیانیه رسمی اعلام کرد که بازی‌های هفته هفتم لغو نمی‌شود.
به این ترتیب پنج‌شنبه، ۱۳ مهر ماه، سه بازی برگزار می‌شود و جمعه ۱۴ مهر نیز یک بازی دیگر در دستور کار خواهد بود. با این حال سه نماینده آسیایی و تیم استقلال در روزهای ۱۵ و ۱۶ مهر بازی می‌کنند.
البته نکته مهم این است که اردوی تیم ملی نیز در پیش خواهد بود و باتوجه به برنامه هفته هفتم، اردو از ۱۷ مهر ماه آغاز می‌شود.
در بیانیه سازمان لیگ آمده است:
مسابقات هفته هفتم لیگ برتر طبق برنامه اعلام شده قبلی برگزار خواهد شد و زمان مسابقات معوقه و مسابقات هفته ششم نیز متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.
نکته مهم اینکه تیم‌هایی نظیر پرسپولیس با توجه به حضور بازیکنانشان در تیم امید شاید درخواست لغو بازی هفته هفتم را هم داشته باشند که این موضوع باتوجه به برنامه تیم امید خواهد بود.
البته مشخص نیست بازی‌های تعویق یافته هفته پنجم و لغو شده هفته ششم چه زمانی برگزار می‌شود اما به نظر می‌رسد بعد از هفته هفتم نیز دوباره فوتبال باشگاهی ایران در تعطیلی فرو می‌رود.
این در حالی است که نمایندگان ایران در شروع آبان ماه نیز بازی آسیایی خواهند داشت و باید دید که برنامه هفته هشتم به چه شکلی انجام می‌شود.