به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ ساعت ۱۳:۱۱
کد مطلب : ۴۳۰۵۲۸

کاپیتان بارسلونا زیر سایه پدیده 20 ساله!

کاپیتان بارسلونا زیر سایه پدیده 20 ساله!
گروه ورزشی:فرمین لوپز دیشب سومین بازی رسمی فصل خود را برای بارسا مقابل مایورکا انجام داد و موفق به زدن گل تساوی نیز شد. ژاوی او را در این بازی به سرخی روبرتو ترجیح داد.

به گزارش "ورزش سه"، فرمین لوپز شبی به یادمانی را پشت سر گذاشت و موفق شد یک ربع به پایان وقت قانونی بازی گل تساوی بارسا را به مایورکا بزند. بارسا در زمین حریف 2-1 عقب بود که فرمین روی هنرنمایی لواندوفسکی توانست گل دوم بارسا را بزند. این اولین گل او در لالیگا بود. بازیکنی 20 ساله که در پیش فصل خوش درخشید و ژاوی را مبهوت توانایی هایش کرد.

فرمین پیش از این یک بار در لالیگا و یک بار نیز در لیگ قهرمانان به میدان رفته و با احتساب بازی دیشب 62 دقیقه در این فصل بازی کرده اما تاثیرگذاری او هنگام ورود به زمین فوق العاده بوده است. ژاوی دیشب او را به کاپیتان تیمش سرخی روبرتو ترجیح داد. سرخی در این فصل تنها 174 دقیقه در میدان بوده و شب گذشته زنگ خطر نیز برای او به صدا در آمد.

فرمین در پایان بازی گفت: «خیلی خوشحالم برای خودم و خانواده ام و گلزنی در لالیگا برای بارسا رویایی بود که محقق شد اما ناراحتم که نتوانستیم برنده شویم. جمعه یک بازی بزرگ برابر سویا داریم و فرصت جبران خواهیم داشت.»فرمین در مورد حرف های ژاوی هنگام ورودش به زمین گفت: «من و یامال باهم وارد زمین شدیم و ژاوی به ما گفت که بین خطوط باشیم و شخصیت واقعی خودمان را نشان دهیم. هر دو انگیزه بالایی داشتیم و فکر می کنم خوب بازی کردیم.»
برچسب ها: فوتبال جهان