به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ ساعت ۱۳:۱۸
کد مطلب : ۴۳۰۵۳۳

کسب نقره هانگژو از مدال جاکارتا سخت تر بود

کسب نقره هانگژو از مدال جاکارتا سخت تر بود
گروه ورزشی:ملی پوش تالو بانوان گفت: کسب مدال در بازی های آسیایی هانگژو سخت تر از مدال جاکارتا بود.
به گزارش خبرنگار اعزامی "ورزش‌سه"، زهرا کیانی  پس از کسب مدال نقره رشته تالو بازی های آسیایی و رقابت با حریف چینی اظهار داشت: من در رقابت‌های جهانی هم با این حریف چینی بودم، البته تالو رقابت نیست بلکه اجرای فرم است و طبق سلیقه داوران و فاکتورهای دیگر امتیاز داده می شود. برخی حریفان ار رده های جوانان‌ وارد شده بودند و ما هم برای این مدال زحمت کشیدیم. 

وی در مورد اینکه کسب این مدال سخت تر بود یا بازی های آسیایی جاکارتا گفت: با توجه به سطح رقبا گرفتن این مدال برای من سخت تر بود و البته شیرین تر. مسیر سختی را تا اینجا سپری کرده بودیم. آسیب جدی دیده بودم و نیاز به عمل جراحی هم داشتم اما با روش های اصلاحی تا برگزاری بازی ها صبر کردیم.

دارنده مدال نقره بازی های آسیایی هانگژو در مورد اینکه آیا استرس داشت یا خیر، عنوان کرد: تا قبل از اینکه کنار زمین بیایم، استرس داشتم، اما وقتی حمایت و تشویق تماشاگران را دیدم، خیلی استرسم کمتر شد و احساس کردم که در خانه خودم هستم، چون من تالوفیلد را جزئی از خودم می دانم و از ۸ سالگی در آن کار کرده ام. 

کیانی  ادامه داد: ووشو یک سبک از زندگی است و با اجرای فرم زندگی می کنم و لحظاتی که در حال اجرا هستم در آن غرق می شوم.وی در پایان تاکید کرد: بعد از این مدال بیشتر تلاش خواهم کرد، چون می‌دانم که کارم دیده شده و مردم حمایت کرده اند.
برچسب ها: زهرا کیانی