به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب : ۴۳۰۵۵۵

پاسخ نهایی AFC به اعتراض باشگاه سپاهان

پاسخ نهایی AFC به اعتراض باشگاه سپاهان
گروه ورزشی:اعتراض فدراسیون فوتبال و باشگاه سپاهان در کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا رد شد.کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) آرای جدید خود را درباره تعدادی از شکایات و اعتراض‌های باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال که در این کمیته مطرح شده است، صادر کرد.
 
یکی از این احکام، به اعتراض فدراسیون فوتبال کشورمان نسبت به تصمیمات اشرف ابوزبیده، داور دیدار تیم‌های فوتبال امید ایران و ازبکستان در مرحله انتخابی مسابقات زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا مربوط می‌شود. AFC اعلام کرد که اعتراض فدراسیون کشورمان در این پرونده رد شده است.کنفدراسیون فوتبال آسیا موضوع اعتراض ایران را ذکر نکرده است، با این حال اخراج نشدن عبدالقادر حسین‌اف، بازیکن تیم ازبکستان که در دقایق ۴۱ و ۸۹ کارت زرد گرفت و اخراج نشد، دلیل اعتراض فدراسیون فوتبال کشورمان بوده است.
 
AFC همچنین نوشت که اعتراض باشگاه سپاهان بابت استفاده نیروی هوایی عراق از یک بازیکن غیرمجاز هم رد شده است. به‌نظر می‌رسد باشگاه سپاهان نسبت به بازی کردن ابراهیم بایش در ترکیب نیروی هوایی که گفته می‌شد در نقل‌وانتقالات تابستانی با باشگاه گل‌گهر سیرجان قرارداد بسته بود، اعتراض کرده بود که این اعتراض هم مورد قبول قرار نگرفت.
برچسب ها: سپاهان