به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ ساعت ۱۷:۲۶
کد مطلب : ۴۳۰۶۱۳

الاتحاد با لشگری از مصدومان به ایران می‌آید

الاتحاد با لشگری از مصدومان به ایران می‌آید
گروه ورزشی: غیبت مهره‌های اصلی الاتحاد این تیم را با مشکل روبرو کرده است.به گزارش ایسنا، سپاهان در دومین دیدار خود از گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا ۱۰ مهر در اصفهان میزبان الاتحاد و ستارگانش خواهد بود. شاگردان مورایس در هفته اول مقابل نیروی هوایی متوقف شدند و الاتحاد نیز مقابل آلمالیق ازبکستان به پیروزی ۳ بر صفر رسید.
 
نبرد سپاهان و الاتحاد در شرایطی برگزار می‌شود که دو تیم غایبان زیادی دارند و همین مساله آنها را با مشکل مواجه کرده است. این دیدار در شرایطی برگزار می‌شود که طی هفته‌های اخیر گمانه زنی‌های زیادی در خصوص حضور یا غیبت کریم بنزما در ترکیب الاتحاد شنیده شده و حالا به نظر می‌رسد این بازیکن در ترکیب شاگردان نونو اسپریتو غایب خواهد بود.

نه بنزما نه حمدالله!
دیگر مهره کلیدی عبدالرزاق حمدالله است. حمدالله از آماده‌ترین بازیکنان الاتحاد در فصل جاری بوده و در ۵ بازی در لیگ عربستان ۵ گل به ثمر رسانده و ۲ پاس گل هم داده است. با این حال این بازیکن با توجه به مصدومیت سه هفته‌ای نمی‌تواند تیمش را در دیدار با سپاهان همراهی کند تا عملا خط حمله الاتحاد از کار بیفتد.

احمد شراحیلی، کاپیتان و مدافع تیم‌ الاتحاد عربستان نیز در جریان دیدار تیمش مقابل الفتح، دقیقه ۷۰ این دیدار مصدوم شد و رباط صلیبی پاره کرد. این بازیکن تا انتهای فصل دور از میادین خواهد بود. همچنین احمدحجازی مصری و عبدالله الجدانی نیز به دلیل مصدومیت در این دیدار الاتحاد را همراهی نمی‌کنند.وضعیت ایگور کورنادو، هافبک الاتحاد در این دیدار نیز مشخص نیست. او مصدوم است و معلوم نیست می‌تواند تیمش را در این دیدار همراهی کند یا خیر.

سپاهان؛ بدون کاوه، پلوان و نورافکن
در مقابل، سپاهان نیز سه بازیکن تیمش را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. کاوه رضایی، احسان پهلوان و امید نورفکن نمی‌توانند تیمشان را در این دیدار همراهی کنند. همچنین مورایس از آل کثیر و دابو نیز به خاطر مشکل سقف قرارداد نمی‌تواند استفاده کند.حالا باید دید مورایس و نونو اسپریتو با آن همه مصدوم چه تدبیری می‌اندیشند تا تیمشان را در این دیدار پیروز از زمین خارج کنند.