به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ ساعت ۱۲:۴۰
کد مطلب : ۴۳۱۰۶۲

یک استقلالی مزد بازی‌های خوبش را گرفت

یک استقلالی مزد بازی‌های خوبش را گرفت
گروه ورزشی: به طور حتم یکی از بهترین بازیکنان تیم استقلال در ۴ هفته ابتدایی لیگ برتر سیدحسین حسینی بود. دروازه‌بانی که با درخواست هواداران می‌خواست اردوی تیم را ترک کند.سیدحسین حسینی در ۴ هفته ابتدایی لیگ برتر این قدر در چارچوب دروازه آبی‌ها خوب کار کرد که همه او را تحسین کردند و این بار خواستار ادامه حضورش در تیم آبی شدند. عدم دعوت از سیدحسین حسینی به اردوی تیم ملی موجب انتقادات زیادی از امیر قلعه نویی شد.

سرمربی تیم ملی درواکنش به این انتقادات گفت از قبل با رضا عنایتی هماهنگ کردیم که سیدحسین در بازی‌های آسیایی در ترکیب تیم امید به میدان بیاید. به همین خاطر بعد از مصدومیت علیرضا بیرانوند بار دیگر شاهد دعوت از حسین پورحمیدی بودیم. دروازه بانی که این فصل در ترکیب تیم تراکتور پر انتقاد ظاهر شده است.

سیدحسین حسینی در بازی‌های آسیایی هم در ترکیب تیم امید خوب کار کرده است. خبر‌های رسیده حاکی از آن است نام سیدحسین حسینی در لیست تیم ملی برای فیفا دی و تورنمنت چهار جانبه اردن قرار گرفته است. به واقع می‌توان گفت سیدحسین حسینی مزد بازی‌های خوبش برای استقلال و تیم امید را گرفته است.سیدحسین حسینی در این برهه از زمان این شانس را دارد که به همراه تیم امید قهرمان بازی‌های آسیایی شود. تیم امید در مرحله یک چهارم نهایی بازی‌ها یکشنبه پیش رو با هنگ کنگ بازی می‌کند.
مرجع : خبرورزشی
برچسب ها: سید حسین حسینی