به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب : ۴۳۱۰۶۵

بلاتکلیفی یکماهه مهاجم جدید استقلال

بلاتکلیفی یکماهه مهاجم جدید استقلال
گروه ورزشی: مهاجم آرژانتینی که با تایید جواد نکونام برای عقد قرارداد با آبی پوشان به تهران آمده است، پس از گذشت یک ماه هنوز بلاتکلیف است و مشکلش برای پیوستن به جمع آبی پوشان حل نشده است.یک ماه پیش بود که باشگاه استقلال با گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی به توافق رسید تا بتواند خط حمله خود را تقویت کند. پس از گذشت ۱۵ روز از انتشار این خبر بلانکو به ایران آمد تا قرارداد خود را امضا کند، اما با گذشت ۱۵ روز از حضور وی در ایران هنوز قراردادی با این بازیکن امضا نشده است.

مسئولان باشگاه هنوز با مدیر برنامه‌های این بازیکن بر سر قرارداد در حال مذاکره هستند و هنوز مشخص نیست که گوستاوو بلانکو با استقلال توافق نهایی خواهد داشت یا خیر.این بازیکن از آنجایی که هنوز تکلیفش برای همکاری با استقلال مشخص نشده است، هر چند در محل تمرینات آبی پوشان حاضر می‌شود، اما به تمرین اختصاص می‌پردازد و تاکنون در تمرینات گروهی شرکت نکرده تا وضعیت قراردادش مشخص شود.

در این مورد گفته می‌شود که رقم قراردادی که باشگاه استقلال با بلانکو توافق کرده بیش از سقف بودجه این باشگاه است و حل این مشکل دردسر‌هایی را برای مسئولان تیم آبی تهران به وجود آورده است.بلانکو تست‌های پزشکی را برای پیوستن به استقلال در ترکیه گذرانده است و قرارداد این بازیکن در صورت قطعی شدن ۲ فصل خواهد بود. گوستاوو بلانکو سابقه بازی در‌ای بار، رئال اویدو، آنتالیا اسپور، مالاگا و … را در کارنامه خود دارد.
مرجع : مهر
برچسب ها: استقلال