به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ ساعت ۱۰:۵۸
کد مطلب : ۴۳۱۲۳۰

برای بردن چین باید از کهکشان دیگری بیایند

برای بردن چین باید از کهکشان دیگری بیایند
گروه ورزشی:ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با اشاره به اینکه برای شکست دادن چینی‌ها در پینگ پنگ دوبل باید از کهکشان دیگری بیایند، گفت: در حال حاضر اگر تمام تیم‌های دنیا هم جمع شوند نمی‌توانند در مقابل تیم دوبل چین به پیروزی برسند.
 
به گزارش خبرآنلاین، نیما عالمیان پس از شکست تیم ملی دوبل پینگ پنگ ایران مقابل چین و کسب مدال برنز بازی‌های آسیایی هانگژو، اظهار کرد: خیلی بازی سختی بود، چینی‌ها نفرات اول و دوم پینگ پنگ دنیا بودند و فقط می‌توانم بگویم واقعا سخت بود و ما زورمان را زدیم.

وی ادامه داد: رالی‌های قشنگی را شاهد بودیم و حداقل می‌توانستیم نتیجه را نزدیک‌تر کنیم اما چینی‌ها واقعا قوی بودند و شش هزار تماشاگر نیز به نفع آن‌ها تشویق می‌کردند.ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با بیان اینکه رسیدن به همین مرحله نیز واقعا غیر ممکن بود، عنوان کرد: در مقابل چین تایپه در ۱۶ نفر مسابقه ۲ بر هیچ باخته را پیروز شدیم و مقابل ژاپن نیز عالی بازی کردیم و با کسب نتیجه سه بر صفر با بهترین نتیجه پیروز شدیم.

نیما عالمیان ادامه داد: خداراشکر می‌کنیم و باید بدانیم که خطای چینی‌ها واقعا صفر بود و ما باید امتیاز می‌گرفتیم، تلاش خود را کردیم و نشد.وی با اشاره به اینکه صد در صد اسم چین روی عملکردمان تاثیرگذار بود، اظهار کرد: اسم چین روی همه تیم‌ها تاثیرگذار است و شاید بگوییم تاثیری ندارد اما از کهکشان دیگری باید بیایند و چینی‌ها را شکست دهند.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با تاکید بر اینکه هیچکس در این دنیا نمی‌تواند چینی‌ها را شکست دهد، تصریح کرد: اگر هم اکنون تمام تیم‌های دنیا هم جمع شوند مقابل چین حتی یک گیم هم نمی‌توانند پیروز شوند.
نیما عالمیان با اشاره به اینکه تیم چین بسیار قوی است و برادرش نوشاد عالمیان توانسته مقابل چینی‌ها پیروز شود، گفت: نوشاد چند بار چینی‌ها را در انفرادی شکست داده اما امروز تیم دوبل چین استثنایی بازی کرد، آن‌ها حتی دور از انتظار من به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه هدف اصلی ما برنز مسابقات دوبل بود، گفت: تمرینات خود را پشت سر گذاشتیم و تقریبا دو ماه زیر نظر جمیل لطف‌الله نسبی تمرینات دوبل انجام دادیم‌ و تنها هدفمان کسب مدال برنز دوبل بود و خداراشکر توانستیم در تیمی هم ژاپن را شکست دهیم که دور از انتظار بود.ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با اشاره به اینکه حتی در رویاهایمان نمی‌دیدیم که تیم ژاپن را سه بر صفر شکست دهیم، اظهار کرد: خداراشکر توانستیم دو مدال بیاوریم، از مردم واقعا تشکر می‌کنم چرا که خیلی از ما حمایت کردند.
برچسب ها: نیما عالمیان