به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ ساعت ۱۳:۱۳
کد مطلب : ۴۳۱۲۷۵

تابلوی درخشان برانکو در پرسپولیس

تابلوی درخشان برانکو در پرسپولیس
گروه ورزشی: : پرسپولیس روز اول لیگ قهرمانان آسیا باخت بدی به النصر عربستان داد و در شرایطی برای بازی با الدحیل راهی قطر شده است که اثر چندانی از آن انرژی مثبت و انگیزه بالا نزد سرخپوشان به چشم نمی‌خورد.با این حال شاید برای ناامیدی زود باشد. همانطور که آن باخت بد و پس از آن تعطیلی لیگ برتر باعث رخوت در اردوگاه سرخ‌ها شد، یک پیروزی شیرین می‌تواند پرسپولیس را به جدول برگرداند و شوق و امید را احیا کند.
 
این الدحیل شاید کوتینیو را در اختیار داشته باشد اما شرایط پرسپولیس در مقابل آن هرگز نمی‌تواند بدتر از ۵سال پیش باشد؛ زمانی که سرخ‌ها بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی را با یک گل به این تیم باختند و در نیمه‌نخست مسابقه برگشت هم یک بر صفر عقب افتادند.

شاید در آن زمان همه کار پرسپولیس را تمام‌شده می‌پنداشتند اما سرخ‌ها به بازی برگشتند و با به ثمر رساندن ۳گل در نیمه‌دوم، کام‌بکی تاریخی رقم زدند.آن بازی، به یکی از درخشان‌ترین تابلوهای دوران حضور برانکو در پرسپولیس تبدیل شد و حالا بهتر از هر چیز دیگری می‌تواند برای تیم یحیی گل‌محمدی منبع الهام باشد؛ بجنگید و دوباره از غم، شادی بسازید. این واقعا غیرممکن نیست.
مرجع : همشهری آنلاین
برچسب ها: پرسپولیس