به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ ساعت ۱۳:۴۳
کد مطلب : ۴۳۱۲۹۲

باورم نمی‌شود بالاخره برای رئال گل زدم

باورم نمی‌شود بالاخره برای رئال گل زدم
گروه ورزشی:اورلین شوامنی پس از پایان بازی با خیرونا باور نمی کرد بالاخره توانسته برای رئال گلزنی کند.
به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در دیداری که به نظر می‌رسید در آن با مشکل مواجه شود توانست در زمین خیرونا 0-3 پیروز شود و صدر جدول را از بارسا پس بگیرد.

در این بازی رئال شروع خوبی نداشت ولی با دو گل تقریبا متوالی توسط خوسلو و شوامنی توانست حریف را تحت تاثیر قرار دهد. شوامنی موفق شد اولین گلش را برای رئال پس از نزدیک به 60 بازی به ثمر برساند. در نیمه دوم نیز جود بلینگام گل سوم و پایانی را زد.

واکنش شوامنی به گلزنی برای رئال نیز جالب بود و او در اینستاگرام و توییتر خود نوشت: «بالاخره (گل زدم).»ستاره فرانسوی به خبرنگاران نیز گفت: «بازی سختی بود و می‌دانستیم خیرونا در زمین خودش با بازیکنان باکیفیتی که دارد، دردسرساز خواهد بود اما نمایش کاملی داشتیم و به غیر از شروع بازی، به حریف فرصت خاصی ندادیم.»

شوامنی در مورد گلزنی خودش نیز گفت: «بله، باورنکردنی است. بالاخره گل زدم، بالاخره گل زدم. امسال چند بار دیگر نیز سعی کرده بودم و در نهایت توانستیم به هدفم برسم. خیلی خوشحالم و باید بگویم، روی این ضربات سر و ارسال‌ها در تمرین خیلی کار می‌کنیم. مطمئن بودم تونی کروس توپ را جایی که باید می‌فرستد و واقعا گل قشنگی بود.»
برچسب ها: فوتبال جهان