به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ ساعت ۱۶:۵۱
کد مطلب : ۴۳۱۳۲۸

امسال دو تا بز هم به همدیگر شاخ نزدند

امسال دو تا بز هم به همدیگر شاخ نزدند
گروه سیاسی: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امسال هم در سالگرد «اغتشاشات» گذشته علی رغم جوسازی‌های زیادی که صورت گرفته بود، دو تا بز هم به همدیگر شاخ نزدند. البته این عبارت را پیامبر (ص) فرموده است. یک نفر اقدام انجام داد و نگران بود که پیامبر اسلام (ص) رضایت داشته باشد یا خیر؟ ایشان در پاسخ به آن فرد گفتند که نگران نباش از آن کاری که انجام دادی، دو تا بز هم به یکدیگر شاخ نزدند.
 سردارعلی فدوی  با اشاره به اغتشاشات سال گذشته، خاطرنشان کرد: زمانی که کرونا در کشور فراگیر شد، به همین بهانه سه سال مراکز آموزشی را تعطیل و آموزش‌ها را غیر حضوری کردند و این کار هم یعنی تعطیلی مراکز آموزشی فقط در ایران انجام شد؛ غیر حضوری شدن آموزش‌ها باعث شد تا دشمنان چشم‌ها و ذهن‌ها را معطوف به خباثت‌های خود کنند. لذا؛ تصور کردند، چون دانش آموزان و دانشجویان طی مدت سه سال خباثت‌های آن‌ها را دیدند پس به طور حتم قلب‌ها هم همین گونه شده است.
وی افزود: به همین جهت برخی‌ها در داخل که از قبل انقلاب اسلامی ارتزاق کردند، چون حضور آمریکا را باور کرده بودند به میدان آمدند و بدین شکل خودشان را لو دادند؛ البته خداوند نگذاشت اتفاقی بیفتند، چون دل‌ها دست اوست و دشمنان نتوانستند.
وی با بیان اینکه شکل جنگ تغییر یافته و این یعنی جنگ همچنان ادامه دارد؛ تصریح کرد: اگر وعده‌های خداوند مبنی بر پیروزی حق بر باطل وجود نداشت باید همان سال ۱۳۵۷ شکست می خوردیم. ما طی این سال‌ها وارد هر کاری شدیم، موفق عمل کردیم.

 
برچسب ها: سردار علی فدوی