به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ ساعت ۱۷:۱۹
کد مطلب : ۴۳۱۳۴۰

کارکنان وزارت کشور باید انقلابی باشند

کارکنان وزارت کشور باید انقلابی باشند
گروه سیاسی: وزیر کشور، وزارت کشور را هسته سخت نظام دانست و تاکید کرد: کارکنان این دستگاه باید افرادی انقلابی، کارآمد و متخصص باشند.
احمد وحیدی در نشست معاونان این وزارت کشور یادآور شد که محیط وزارت کشور باید محیط فکر و اندیشه‌ورزی باشد و متناسب با شرایط کشور برنامه و اهداف خود را به نحو مطلوب اجرایی کند.
وی یکی از دلایل موفقیت و برتری برخی از نهادهای انقلابی را نیروی انسانی متعهد و متخصص دانست و افزود: سرمایه انسانی، عامل اصلی و محور توسعه است و هر تحولی ناشی از کارآمدی این بخش است.
وی همچنین به آموزش به عنوان یکی از معیارهای مهم برای ارتقای دانش و تخصص کارکنان اشاره کرد و اظهار داشت: هر چه آموزش ها، متناسب با ماموریت ها و اهداف سازمانی باشد، اثرگذارتر خواهد بود البته در کنار آموزش، پرورش هم بسیار حایز اهمیت است و ضرورت دارد که تزکیه و تهذیب کارکنان هم در کنار آموزش های حرفه ای و تخصصی مورد توجه جدی قرار گیرد.
وحیدی تاکید کرد: مساله جانشین پروری در معاونت ها و سازمان های تابعه وزارت کشور باید در دستور کار مدیران قرار گیرد و این ایده می تواند به تقویت جایگاه مدیریتی وزارتخانه کمک موثری بکند.
 
برچسب ها: وزارت کشور