به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ ساعت ۰۹:۳۷
کد مطلب : ۴۳۱۴۰۱

خروج موقت تیم مورینیو از بحران با یک برد

خروج موقت تیم مورینیو از بحران با یک برد
گروه ورزشی: تیم فوتبال رم با کسب یک پیروزی خانگی برابر فروزینونه به ناکامی‌های متوالی چند وقت اخیرش پایان داد.در آخرین بازی شب دوم از هفته هفتم سری A ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال رم پذیرای فروزینونه یکی از سه تیم تازه صعودکرده به دسته اول فوتبال ایتالیا بود و موفق شد میهمانش را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد.
 
رمی‌ها با گلزنی روملو لوکاکو در دقیقه ۲۲ از حریف خود پیش افتادند و ۷ دقیقه به پایان وقت‌‌های معمول مسابقه هم با گلزنی لورنزو پلگرینی از کسب سه امتیازی بازی آسوده خاطر شدند. پاس هر دو گل جالوروسی را در این بازی پائولو دیبالا داد.سردار آزمون مهاجم ایرانی رم در دقیقه ۱+۹۰ این بازی به میدان رفت هرچند او فرصت چندانی برای تأثیرگذاری بر روند مسابقه نداشت.

رم با کسب این نتیجه دومین پیروزی خود در این فصل را کسب کرد و هشت امتیازی شد تا به رده یازدهم جدول سری A صعود کند و موقتاً از زیر فشار انتقادات به خاطر شروع ضعیفش در این فصل خلاص شود.امروز با برگزاری سه دیدار دیگر هفته هفتم سری A به پایان می‌رسد که در آنها ساسولو میزبان مونتزاست، تورینو از هلاس ورونا پذیرایی می‌کند و در آخرین بازی هم فیورنتینا در ورزشگاه آرتمیو فرانکی به مصاف کالیاری می‌رود.
برچسب ها: فوتبال جهان