به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ ساعت ۱۳:۰۹
کد مطلب : ۴۳۱۴۷۸

بدشانسی‌لیورپول: مصدومیت‌ین ستاره‌جدی است

بدشانسی‌لیورپول: مصدومیت‌ین ستاره‌جدی است
گروه ورزشی:کودی خاکپو، مهاجم هلندی لیورپول، به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو چند هفته باید دور از میادین باشد. به گزارش "ورزش سه"، خاکپو در جریان دیدار جنجالی لیورپول برابر تاتنهام که با شکست این تیم همراه بود در زمین حضور داشت و موفق شد تک گل این تیم را به ثمر برساند. این بازیکن گل زیبایی را وارد دروازه حریف کرد اما در همان لحظه احساس درد شدیدی از ناحیه زانو داشت، به صورتی که حتی نتوانست پس از گلزنی خوشحالی کند و از شدت درد روی زمین نشست. 

گفته شده بود که او در حالی ورزشگاه را پس از پایان این دیدار ترک کرده که پایش را با گارد محافظ بسته بود و حالا یکی از خبرنگاران هلندی نزدیک به این مهاجم خبر داده که حداقل چند هفته را باید دور از میادین باشد تا روند درمانش به صورت کامل طی شود. 

خاکپو از ابتدای فصل جدید تا به حال دو گل برای لیورپول به ثمر رسانده بود و غیبتش به هیچ وجه خبر خوبی برای این تیم و یورگن کلوپ، خصوصا پس از شکست جنجالی برابر تاتنهام که با اشتباه فاحش داوری همراه بود نیست. لیورپول در این بازی موفق شده بود در نیمه اول توسط لوئیس دیاز به گل برسد اما کمک داور در زمین و همچنین کمک داور ویدیویی به اشتباه این گل را به دلیل خطای آفساید مردود اعلام کردند تا آنها در نهایت بازنده این دیدار باشند. 
برچسب ها: فوتبال جهان