به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ ساعت ۱۴:۰۱
کد مطلب : ۴۳۱۶۹۲

بکام فراموش کرد: فرگوسن مثل پدرم است

بکام فراموش کرد: فرگوسن مثل پدرم است
گروه ورزشی:دیوید بکام، ستاره سابق منچستریونایتد، می‌گوید الکس فرگوسن نقش مهمی را در درخشش او ایفا کرده است.به گزارش "ورزش سه"، بکام در منچستریونایتد بود که خودش را به عنوان یکی از ستاره‌های دنیای فوتبال معرفی کرد و تبدیل به چهره‌ای جهانی در درون و بیرون از زمین شد. 

او در سال 1991 به این باشگاه پیوست و خیلی زود مورد توجه فرگوسن قرار گرفت. این مربی بزرگ استعداد این بازیکن را تشخیص داد و از او در ترکیب تیمش استفاده کرد و این فرصت را در اختیار او گذاشت که مهارت‌هایش را به نمایش بگذارد. هرچند، شرایط به همین شکل ادامه پیدا نکرد و در نهایت درگیری به وجود آمده بین این دو نفر باعث شد که این ستاره انگلیسی منچستریونایتد را ترک کند و راهی رئال مادرید شود. 

بکام در مستندی که نتفلیکس از زندگی‌اش ساخته درباره رابطه‌اش با فرگوسن گفت:« الکس فرگوسن کسی بود که من به عنوان شخصیتی مانند پدر به او نگاه می‌کردم. او بدون شک یکی از مهم‌ترین افراد زندگی من از سن 12 یا 13 سالگی است، وقتی که برای اولین بار ملاقاتش کردم.»

فرگوسن هم در این مستند درباره همکاری با این بازیکن اظهار داشت:« او به عنوان پسری کوچک و لاغر اندام پیش ما آمد اما وقتی استعداد را ببینید، همه چیز مشخص می‌شود. این کار ما بود که این استعداد را به سرانجام برسانیم و او را به یک مرد تبدیل کنیم.»
برچسب ها: فوتبال جهان