به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۴۳۱۶۹۴

روزی که هالند در زمین ناپدید شد!

روزی که هالند در زمین ناپدید شد!
گروه ورزشی:دیدار سیتی برابر ولورهمپتون برای همیشه یکی از روزهای تلخ ارلینگ هالند در میدان فوتبال خواهد بود.به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی در دو بازی متوالی شکست خورده است: مقابل نیوکسل و مقابل ولورهمپتون. اولی به قیمت حذف آنها از جام اتحادیه تمام شد و دومی به معنای اولین شکست سیتی در لیگ برتر بود، هرچند سیتیزن‌ها همچنان به تنهایی صدرنشین هستند. کار سیتی با وجود چند مصدوم مهم تا به اینجا ستودنی بوده است.

نکته قابل توجه این است که آنها مجبور شده‌اند دو بازی را بدون رودری انجام دهند که محروم بوده است. نکته دیگر در مورد شکست‌ها این است که اولی بدون هالند و دومی با حضور ستاره نروژی در زمین رخ داد. هالند روی زمین چمن حضور داشت اما در بازی نه. به ندرت پیش آمده که بازیکنی به این اندازه کم، توپ را لمس کرده باشد و این در مورد هالند صدق می‌کرد. هالند در 96 دقیقه بازی تنها 15 بار توپ را لمس کرد!

اگر چه سیتی مالکیت توپ را برابر وولوز در اختیار داشت، اما قاتل نروژی انگار وارد بازی نشده بود. شاید هم تیم نمی توانست او را پیدا کند. هالند 10 پاس درست داد، یک دریبل موفق داشت و حتی یک بار هم توپگیری نکرد. مسابقه‌ای که هالند باید زودتر آن را از یاد ببرد.او در اولین سال حضورش در سیتی 52 گل به ثمر رساند و حالا در هشت بازی لیگ برتر، هفت گل زده است (در مجموع همه بازی‌ها هشت گل). باید دید هالند در ادامه فصل روز مشابهی را تجربه خواهد کرد یا بازی با وولوز، آخرین نمایش بود او بود.
برچسب ها: فوتبال جهان