به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب : ۴۳۱۷۰۰

4 سال تلاش برای راضی کردن مسی

4 سال تلاش برای راضی کردن مسی
گروه ورزشی:جرج ماس، رئیس اینترمیامی، فاش کرد که او و دیوید بکام از سال 2019 در تلاش بودند تا لیونل مسی را برای پیوستن به این باشگاه راضی کنند.به گزارش "ورزش سه"، مسی پس از پایان قراردادش با پاری سن ژرمن تصمیم گرفت به دوران حضورش در فوتبال اروپا خاتمه دهد و بازی در لیگ فوتبال آمریکا را تجربه کند. 

او با امضای قراردادی جذاب راهی اینترمیامی شد و توانست به این تیم در کسب جام قهرمانی لیگز کاپ و همچنین عنوان نایب قهرمانی جام یو اس اوپن آمریکا کمک کند تا شرایط آنها به طور کلی تغییر کرده باشد. این ستاره آرژانتینی در حالی تصمیم گرفت به اینترمیامی بپیوندد که بسیاری انتظار بازگشتش به بارسلونا را داشتند و باشگاه الهلال عربستان هم پیشنهادی هنگفت و باورنکردنی به او ارائه کرده بود اما حالا مشخص شده که مدیران این باشگاه پروژه‌ای قدیمی برای به خدمت گرفتن او داشتند. 

ماس که یکی از مالکان اینترمیامی و رئیس این باشگاه است در این باره گفت: «در سال 2019 ترتیب برگزاری جلسه‌ای با خورخه مسی را دادیم. بکام و من پروژه اینترمیامی را برای او شرح دادیم تا با شرایط آشنا شود. 

به او گفتیم که پسرت شانس این را خواهد داشت که میراثی جدید و ماندگار در این باشگاه به جای بگذارد چون قرار است با حضورش در این تیم، رشته ورزشی فوتبال را در یک کشور با تحولی اساسی روبرو کند. متقاعد کردن مسی برای گرفتن این تصمیم به همراه خانواده‌اش چهار سال و نیم طول کشید. من هرگز ایمانم را از دست ندادم. اطمینان داشتم که مسی روزی خواهد آمد و پس از جام جهانی متوجه شدم که ما فرصت بسیار خوبی برای جذب او داریم.»
برچسب ها: فوتبال جهان