به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ ساعت ۱۱:۰۱
کد مطلب : ۴۳۱۸۴۸

مجلس بزرگترین ضربه را به  اعتماد مردم وارد کرد

مجلس بزرگترین ضربه را به  اعتماد مردم وارد کرد
گروه سیاسی: مجلس یازدهم در ماه های پایانی مسئولیت خود قرار دارد اما سئوال آن است که بزرگترین کمک این مجلس برای حل مشکلات کشور چه بود؟
هدایت الله خادمی فعال سیاسی اصولگرا درباره عملکرد مجلس یازدهم گفت: بزرگترین هنر مجلس یازدهم ضربه اساسی به کشور، نظام، منافع ملی و مردم بود که ریزش اعتماد سرمایه اجتماعی و سقوط شأن مجلس را در پی داشت. البته از دیگر هنرهای برجسته برخی نمایندگان این دوره آن است که بیزینس هم می کنند.
به گزارش نامه نیوز بخش هایی از گفت و گوی خادمی را در ادامه می خوانید:
آنها شأن مجلس را پایین آوردند چون دوره های گذشته وقتی تصمیم به کاندیداتوری می گرفتیم، با سری بالا و سینه ای جلو بین مردم می رفتیم و با آنها برای مشارکت در انتخابات و کسب رأی صحبت می کردیم؛ حتی کسانی که تصمیم به رأی دادن نداشتند با 20 دقیقه صحبت مجاب می شدند که در تصمیم شان تجدید نظر کنند و رأی بدهند.
الان هر جا با مردم صحبت می کنیم مردم با 20 دقیقه صحبت ما را مجاب می کنند که از کاندیداتوری مجلس انصراف دهیم مثلا می گویند «شما با این جایگاه و تجربه به فکر حفظ شأن و شخصیت خودت باش و کاندیدا نشو». واقعا شأن مجلس به کجا رسیده که مردم چنین قضاوتی درباره اش دارند.
واقعا کسانی که این طور شأن مجلس را پایین آوردند، بزرگترین ضربه را به نظام و اعتماد مردم وارد کردند. امیدوارم فضای رقابت در انتخابات باز شود و افراد کارآمد و قوی بتوانند در عرصه حاضر باشند تا کسانی که تنها دغدغه شان از نمایندگی مجلس گرفتن شاسی بلند است اجازه ورود به پارلمان پیدا نکنند.
متأسفانه اکثر نمایندگان مجلس یازدهم که در 3.5 سال گذشته عملکرد مطلوبی از خود به جای نگذاشتند، دوباره قصد کاندیداتوری دارند حال آنکه تصور می کردیم اینها بروند جایی خود را پنهان کنند، نه آنکه دوباره برای ورود به مجلس ثبت نام کنند.
برچسب ها: مجلس