به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب : ۴۳۱۸۵۲

شکست سنگین و عجیب تیم ملی والیبال برزیل

شکست سنگین و عجیب تیم ملی والیبال برزیل
گروه ورزشی:تیم ملی والیبال برزیل مقابل آلمان شکست تلخی را تجربه کرد که این باخت با واکنش فدراسیون جهانی همراه بود.در دیدار‌های والیبال انتخابی المپیک، برزیل در خانه خود به مصاف آلمان رفت و با نتیجه سنگین سه بر یک شکست خورد. این رقابت در چهار ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۱۹ بر ۲۵، ۱۹ بر ۲۵ و ۲۶ بر ۲۸ به سود ژرمن‌ها پایان یافت تا برزیل شکست تلخی را تجربه کند.

آلمان که در گروه والیبال ایران قرار دارد، با این برد به سومین پیروزی متوالی‌اش دست یافت تا پس از ایتالیا در رده دوم گروه A این مسابقات بایستد و همچنان شکست‌ناپذیر باشد.فدراسیون جهانی والیبال در واکنش به شکست سنگین برزیل آن هم در خانه خود نوشت: نماینده والیبال اروپا پس از پیروزی خیره‌کننده مقابل برزیل میزبان، به مقام دوم گروهش صعود کرد. آلمان با یکی از شگفت‌انگیزترین نتایج مسابقات انتخابی المپیک والیبال در ریودوژانیرو برزیل، شانس خود را برای راهیابی به المپیک ۲۰۲۴ پاریس به طور قابل توجهی افزایش داده است.
 
گروزر، ملی‌پوش والیبال آلمان، با کسب ۲۷ امتیاز بهترین بازیکن زمین و تیمش نام گرفت. او پس از این پیروزی درخشان گفت: باورم نمی‌شود چه کردیم. می‌خواهم به همه تیم تبریک بگویم، این یک نتیجه باورنکردنی است. ما هنوز نمی‌توانیم جشن بگیریم. هنوز راه زیادی در پیش داریم. ایتالیا حریف سرسختی خواهد بود و ما باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا ریکاوری کنیم.آلمان باید بدون کاپیتان خود که از ناحیه ساق پا آسیب دیده است، به ادامه مسابقات بپردازد.

۲۴ تیم شرکت‌کننده در مسابقات گروه مردان در سه گروه زیر به مصاف یکدیگر خواهند رفت:
گروه اول: برزیل (میزبان)، ایتالیا، ایران، کوبا، اوکراین، آلمان، جمهوری چک و قطر
گروه دوم: ژاپن (میزبان)، آمریکا، اسلوونی، صربستان، ترکیه، تونس، مصر و فنلاند
گروه سوم: چین (میزبان)، لهستان، آرژانتین، هلند، کانادا، مکزیک، بلژیک و بلغارستان
مرجع : ایسنا
برچسب ها: والیبال