به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ ساعت ۱۲:۴۶
کد مطلب : ۴۳۱۸۹۴

درگیری توخل با خبرنگار زن: چی میگی!

درگیری توخل با خبرنگار زن: چی میگی!
گروه ورزشی:توماس توخل، سرمربی بایرن مونیخ، پیش از بازی شب گذشته برابر کپنهاگن دچار سوتفاهمی در مصاحبه با خبرنگار آمازون شد.به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ شب گذشته در دومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در زمین کپنهاگن برابر این تیم قرار گرفت و با نتیجه 1-2 به پیروزی رسید. 

این برد ارزشمندی برای آنها بود، چرا که در ابتدا با یک گل از حریف عقب افتادند اما پس از آن توانستند این گل خورده را جبران کنند و دو گل از جمال موسیالا و ماتیس تیل سه امتیاز را برای این تیم به ارمغان آورد. اما اتفاق جالبی که پیش از این بازی رخ داد، مربوط به سوتفاهمی بین توخل و یکی از خبرنگاران آمازون بود که نزدیک بود کار را به درگیری بکشاند اما این اتفاق رخ نداد. 

آنیما زیمرمان پیش از شروع بازی در مصاحبه با سرمربی بایرن از او پرسید:« ممکن است تفکراتی که با آن ترکیب را انتخاب کردید به ما بگویید؟ لئون گورتسکا در ترکیب اصلی قرار ندارد.»توخل از این سوال آزرده‌خاطر شد و پاسخ داد:« دقیقا چه چیزی واضح و مشخص نیست؟»زیمرمان برای جواب دادن به او کمی مکث کرد و سپس گفت:« درباره ترکیب؟»

این مربی آلمانی که ظاهرا همچنان متوجه موضوع نشده بود، گفت:« بله؟»خبرنگار آمازون تکرار کرد:« تفکراتی که پشت این ترکیب داشتید. لئون گورتسکا در زمین حضور ندارد.»توخل که تازه متوجه منظور او شده بود، اخمش را باز کرد و پاسخ داد:« بله، ما از مزراوی در سمت راست استفاده کردیم. تصمیم گرفتیم که لایمر را در پست میانی‎تری به کار بگیریم.»سپس تنش ایجاد شده بین این دو نفر برطرف شده و آنها در آرامش به ادامه گفتگو مشغول شدند.
برچسب ها: فوتبال جهان