به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب : ۴۳۱۸۹۷

انتقاد از ستاره یونایتد: پاهایت جان ندارد!

انتقاد از ستاره یونایتد: پاهایت جان ندارد!
گروه ورزشی:پل اسکولز از دفاع ضعیف منچستریونایتد پس از شکست مقابل گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا انتقاد می‌کند.به گزارش "ورزش سه"، پل اسکولز پس از شکست 3-2 مقابل گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا، مدافعان منچستریونایتد به ویژه رافائل واران را مورد انتقاد قرار داد.

در شب شکست یونایتد، مدافعان اریک تن هاخ عملکرد دور از انتظاری داشتند و اشتباه آندره اونانا هم موجب اخراج کاسمیرو شد. اسکولز به شدت نگران فرم بازی رافائل واران است.اسکولز به TNT Sports گفت: "ناامید شدم. فکر نمی‌کنم منچستریونایتد آنقدر بد بازی کرده باشد اما تمام صحبت‌های قبل از بازی درباره کمبود گلزنی در تیم بود. ما جنبه دفاعی بازی را نادیده گرفتیم. به اندازه کافی خوب نبودیم، بازیکنان گالاتاسرای همه جا بودند."

هافبک اسبق یونایتد به طور خاص نگران فرم واران بود: "کمی نگران واران هستم. اینطور فکر می‌کنم پاهای او جان ندارد و نمی‌تواند تناسب اندامش را حفظ کند. من نگران او هستم."ریو فردیناند هم از یونایتد انتقاد کرد، که بلافاصله پس از به ثمر رساندن هر یک از گل‌های خود، از حریفش عقب افتاد.

مدافع سابق شیاطین سرخ گفت: "شما باید به گالاتاسرای اعتبار بدهید، وقتی فرصتی پیش آمد آن‌ها منچستریونایتد را مجازات کردند. یک دقیقه ما پتانسیل و چیزی برای مثبت بودن را نشان می‌دادیم. بعد ناگهان دستانم را روی سرم فشار می‌دادم. سازماندهی در این تیم وجود ندارد. خجالت آور است. این لیگ قهرمانان است، در صورتی که خوب نباشید مجازات می‌شوید و ما این را مقابل گالاتاسرای دیدیم."
برچسب ها: فوتبال جهان