به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب : ۴۳۱۹۰۱

این تیم اروپایی کشته مرده بازی با مسی است!

این تیم اروپایی کشته مرده بازی با مسی است!
گروه ورزشی:تیم ملی ولز خواهان انجام یک بازی دوستانه با تیم ملی آرژانتین است و از فدراسیون فوتبال این کشور درخواست کرده لئو مسی حتما در این مسابقه حضور داشته باشد.به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین همیشه از تیمهایی بوده که بسیاری از فدراسیونهای فوتبال شیفته انجام بازی‌های دوستانه با آن بودند. ولی آلبی‌سلسته بعد از فتح جام جهانی قطر حالا بیش از هر زمان دیگری خواهان دارد.

تیم ملی ولز اخیرا در تماس‌هایی با فدراسیون فوتبال آرژانتین خواهان انجام یک بازی دوستانه به تیم ملی این کشور شده. ولی ولزی‌ها یک درخواست ویژه دارند: بازی دوستانه انجام شود ولی تضمین بدهید که لئو مسی حتما در این بازی حضور خواهد داشت!

نوئل مونی، رئیس فدراسیون فوتبال ولز، با تایید این خبر گفت:" من عاشق این هستم که بازی کردن لیونل مسی در کاردیف، پایتخت ولز، را ببینم. چه بازی معرکه‌ای بشود". مونی می‌گوید با توجه به اینکه مسی در آخرین سالهای دوران فوتبالش قرار دارد ولز نمی‌خواهد فرصت از نزدیک دیدن او برای فوتبالدوستانش از دست برود. او گفت:" در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کسی با بازی دوستانه مقابل قهرمان جهان مخالفت ندارد. نباید فرصت از نزدیک دیدن لئو مسی درحالیکه هنوز فوتبال بازی می‌کند از مردم ولز گرفته شود".ولز معتقد است حضور لیونل مسی در این کشور کافی است تا شانس ولزی‌های برای میزبانی یورو 2028 تقویت شود. ولز در کنار انگلیس و ایرلند به صورت مشترک درخواست خود را برای میزبانی این تورنمنت ارائه داده است.
برچسب ها: فوتبال جهان