به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ ساعت ۱۳:۰۳
کد مطلب : ۴۳۱۹۰۵

محمدزاده: میتروویچ فحش بدی داد

محمدزاده: میتروویچ فحش بدی داد
گروه ورزشی:مدافع باتجربه تیم فوتبال نساجی مازندران معتقد است قرمزهای شهر مازندران پس از گل اول عملکرد خوبی مقابل تیم قدرتمند الهلال داشته‌اند.به گزارش "ورزش‌سه"، وحید محمدزاده پس از شکست 3 بر صفر نساجی مقابل الهلال که در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد، گفت: بعد از گلی که خوردیم به خودمان آمدیم. به جز گل اول، گل‌های بعدی را خودمان به آن ها دادیم. نتیجه می توانست بهتر باشد. منطقی هم نگاه کنیم الهلال عربستان پرافتخارترین تیم آسیاست. از هواداران عذرخواهی می کنم. سنگ تمام گذاشتند. ان شاءالله بتوانیم جبران کنیم.

مدافع نساجی در مورد درگیری با میتروویچ، گفت: بعد از آن درگیری فحش بدی داد. نمی خواهم بازش کنم. درگیری خاصی نبود. این برخوردها طبیعی است.مدافع نساجی سپس در واکنش به شوت بازیکن هم تیمی که زیر طاق دروازه الهلال برخورد کرد ولی به گل نرفت، بیان کرد: وقتی چک کردند و با داور صحبت کردند گفتند کامل از خط عبور نکرده بود.

وی در مورد اینکه آیا دوست داشت این بازی در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار شود، گفت: صددرصد، این تیم برای وطنی و مردم قائمشهر است. دوست داشتیم آنجا باشد. قطعا جو بهتری داشت. امیدوارم مسئولان کمک کنند که بازی های سال آینده را آنجا برگزار کنیم.مدافع نساجی در مورد تاثیر تعطیلات لیگ، اظهار داشت: خیلی تاثیر دارد و واقعا به ضرر ما بود. الهلال قبل از ما 3 بازی انجام داده بود. 20 روز فقط تمرین و یک بازی دوستانه کردیم. قطعا بازی رسمی بهتر بود.

محمدزاده در مورد وضعیت چمن ورزشگاه آزادی، گفت: بد بود. هیچ وقت چمن آزادی را اینطور ندیده بودم.
وی درخصوص حضور بانوان هوادار در ورزشگاه آزادی، عنوان کرد: انرژی مثبت زیادی به ما دادند. امیدوارم ادامه داشته باشد.مدافع نساجی در مورد کارت قرمزی که داور به بازیکن این تیم داد، گفت: متوجه نشدم در درگیری چه شد و چه اتفاقی افتاد.