به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب : ۴۳۱۹۱۳

آنچلوتی در مورد این بازیکن حق داشت

آنچلوتی در مورد این بازیکن حق داشت
گروه ورزشی:فابیو کاپلو معتقد است مردم حالا بهتر درک می کنند چرا کارلو آنچلوتی به درخشش جود بلینگام با پیراهن رئال اطمینان داشت.به گزارش "ورزش سه"، جود بلینگام نه تنها در لالیگا برای رئال درخشیده که در لیگ قهرمانان نیز در دو بازی دو گل ارزشمند و مهم زده و ثابت کرده الان بهترین بازیکن رئال و شاید هم دنیاست. او در برتری 3-2 رئال برابر ناپولی نقش مهمی ایفا کرد.

فابیو کاپلو، مربی ایتالیایی سابق رئال مادرید، در پایان بازی گفت: «ناپولی کندتر از همیشه بازی کرد و پاس‌ها سرعت لازم را نداشت. در سوی مقابل رئال نمایش بسیار بهتری داشت. بلینگام بازهم ثابت کرد ارزش پولی که برایش هزینه شده را دارد و واقعا بازیکنی کامل است. کارلو آنچلوتی در مورد او واقعا حق داشت. بلینگام این روزها غیر قابل مهار است و همه چیز دارد. سرعت، قدرت دریبل زنی و تمام کنندگی بالا مهمترین خصوصیات او هستند.»

کاپلو ادامه داد: «ناپولی منتظر گل تساوی بود تا بهتر بازی کند و دلیلش را نمی فهمم. چرا از ابتدا اینطور بازی نکردند؟ معتقدم ناپولی بیش از اندازه از رئال می ترسید و به این تیم احترام گذاشت. پس از پنالتی، ناپولی بازی روانتری ارائه داد ولی کافی نبود. در نهایت هم روی گل سوم بدشانس بودند و با کمک گلر توپ وارد دروازه شد.»
برچسب ها: فوتبال جهان