به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ ساعت ۰۰:۰۷
کد مطلب : ۴۳۹۷۹۸

دیگر این سوال را از سردار نپرسید، قهر می‌کند

دیگر این سوال را از سردار نپرسید، قهر می‌کند
گروه فیلم: تیم ملی در شب درخشش سردار آزمون موفق شد با چهار گل از سد میهمان خود هنگ کنگ عبور کند. مهاجم رم در این دیدار توانست ضمن به ثمر رساندن ۲ گل، یک پاس گل نیز به مهدی طارمی بدهد تا سهم بزرگی در ثبت این نتیجه داشته باشد.
 
به گزارش ورزش سه، آزمون که در نشست خبری پیش از بازی نیز شرکت کرده بود، از انگیزه هایش سخن گفته بود. او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر یکی از بازیکنان شاخص تیم ملی نیمکت نشین شود، این موضوع چه تأثیری روی جو تیم ملی خواهد گذاشت، پاسخ جالب توجهی داد.
 
سردار گفته بود: به سوال شما خیلی احترام می گذاریم و امیدوارم هیچ گاه این سوال را از بازیکن تیم ملی نپرسید. چرا؟ چون ما باشگاه نیستیم و در قالب تیم ملی یک کشور هستیم و هرکسی بهتر از سردار آزمون، مهدی طارمی داخل تیم ملی می آید، وظیفه دارد که تمام جان خود را برای تیم ملی بگذارد، بازی کند و خدمت کند.
 
پس از پایان بازی و در شرایطی که آزمون ابتدا به سوالات خبرنگاران حاضر در میکسدزون پاسخ  داده بود، قصد داشت راهی اتوبوس تیم شود ولی به درخواست گروه دوم از خبرنگاران مجددا در میکسدزون ایستاد تا پاسخگوی آنها باشد ولی پس از آنکه با سوالی مبنی بر حضورش در جام ملت ها روبرو شد، با ناراحتی میکسدزون را ترک کرد.

سردار در ابتدای صحبت هایش و در مورد مسابقه گفت: بازی خوبی بود. مقابل چنین تیم‌هایی بازی کردن کمی سخت است چون شما می دانید که می توانید ببرید و کیفیت تیم شما بالاست. این ممکن است باعث شود نتوانیم تمام کارهایمان را به نحو احسن انجام دهیم. خدا را شکر با پیروزی آغاز کردیم و آماده بازی برابر ازبکستان هستیم.

او درباره اینکه گل هایش را به چه کسی تقدیم می کند، پاسخ داد: به مردم ایران، چون این گلها برای تیم ملی کشورم است. دخترم و خانواده ام به کنار، قطعا که بخشی از این گل ها را به خانواده ام تقدیم می کنم ولی خب برای مردم کشورم نیز هست.

زمانیکه یکی از خبرنگاران از آزمون پرسید که آیا در جام ملت های آسیا حضور خواهد داشت یا خیر، این موضوع با عصبانیت مهاجم تیم ملی همراه شد و او تصمیم گرفت تا میکسدزون را ترک کرد.در شرایطی که سردار ابتدا در برابر این سوال مکث کوتاهی داشت، گفت: «بابا این چه سوالی است؟ من واقعا نمی فهمم. دفعه قبل هم گفتم این چه سوال...» او سپس ترجیح داد تا بدون کامل کردن اظهاراتش، میکسدزون را به سمت اتوبوس تیم ملی ترک کند.

در زمان پیوستن آزمون به رم، اخباری مبنی بر اینکه مهاجم ایرانی به مورینیو قول داده که قید حضور در جام ملت های آسیا را بزند و برای جالوروسی به میدان برود، حاشیه ساز شده بود. موضوعی که با تکذیب سردار نیز همراه شده بود ولی تکرار این سوال باعث ناراحتی او شد.
...
برچسب ها: سردار آزمون