به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۸:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ ساعت ۱۲:۲۶
کد مطلب : ۴۴۰۱۰۳

سیگار الکترونیکی ایکاس و فیلتر ترا چیست ؟

گروه کسب و کار: شرکت فیلیپ موریس یکی از مطرح ترین شرکت های دخانی در جهان است این شرکت با ترکیب علم و فناوری روز اقدام به تولید دستگاهی به نام ایکوس نمود که به لطف تکنولوژی این دستگاه دیگر خبری از سوختن گوگرد کاغذ و قطران نیست چون در این دستگاه سیگار های مخصوصی به روش گرمایشی و با دمای کمتر ۳۵۰ درجه سیلسیوس مورد استفاده قرار میگیرند.
سیگار الکترونیکی ایکاس و فیلتر ترا چیست ؟
فیلتر های دستگاه فیلتر ترا و فیلتر هیتس هستند که از تنباکوی مرغوب و سفارشی تولید شده اند .دستگاه ایکوس ۹۵ درصد از مضرات سیگار را به واسطه گرم کردن تنباکو به جای سوزاندن آن کاهش میدهد در این دستگاه چسب کاغذ قطران و گوگرد نمیسوزد.
این دستگاه دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد و بهترین جایگزین برای سیگار های کلاسیک است ایکوس همان حس و لذت سیگار طبیعی را به شما میدهد با این تفاوت که قطران و هزاران مواد سمی دیگر تولید نمیشود. کارن ایکوس اولین نمایندگی ایکاس iluma در ایران است.


 
فیلتر ترا چیست؟
سیگار ترا جدید ترین فیلتر ساخته شده توسط شرکت فیلیپ موریس میباشد.فیلتر ترا فقط برای دستگاه ایکوس ایلوما قابل استفاده است. داخل سیگار ترا قطعه ای فلزی تعبیه شده است تا گرمای دریافتی از دستگاه ایکوس/ایکاس ایلوما را به توتون منتقل کند بنابراین سیگار ترا باید از دسترس کودکان و حیوانات دور بماند.
فیلتر های ترا دارای ظاهری کاملا متفاوت با سیگار های معمولی است این فیلترها را شرکت فیلیپ موریس روانه بازار میکند که در حال حاضر مرغوب ترین و کم ضرر ترین سیگار در جهان محسوب میشود.این فیلتر ها انحصاراً برای دستگاه ایکوس ایلوما تولید شده اند.این سیگارت ها از 3 فیلتر تسویه کننده مجزا تشکیل شده است که با وجود اینکه این سیگار به روش گرمایشی استفاده میشود و هیچ آسیب مخربی ندارد،باز هم دود آن تسویه بشود.هر پاکت ترا دارای 20 فیلتر سیگارت با بهترین کیفیت تنباکو است و هر باکس شامل 10پاکت ترا میباشد که مجموعا 200 فیلتر سیگارت در یک باکس ترا موجود میباشد.جهت خرید ایکاس ایلوما به وبسایت مجموعه کارن ایکوس مراجعه کنید.انواع سیگار ترا :
سیگار ترا ژاپنی: این فیلتر ها به سفارش کشور ژاپن تولید شده اند و از کیفیت بالا و قابل توجهی برخوردار هستند؛ انواع سیگار ترا ژاپنی با طعم های مختلف در وبسایت مجموعه کارن ایکوس قابل رویت است.
 سیگار ترا اندونزی : این فیلتر ها نیز با طعم ها متفاوت و نوت های جذاب و کیفیتی خوب به سفارش اندونزی تولید می شود. فیلتر ترا اندونزی رنگبندی شبیه به فیلتر های هیتس را دارد. قیمت ترا اندونزی نیز مقرون به صرفه و اقتصادی است.
 
سیگار ترا اروپایی : فیلتر ترا اروپایی به سفارش نوشاتل سوئیس تولید میشود و به نام سیگار ترا سوئیسی نیز معروف هست. جهت خرید سیگار ترا به وبسایت مجموعه کارن ایکوس مراجعه کنید.
 
سیگار ترا ارمنی : اخیرا نمایندگی ایکوس ارمنستان سیگار ترا را نیز درکنار سیگار های هیتس عرضه میکند. این فیلتر ها نیز در انواع طعم های مختلف و رنگبندی جذاب تولید می شود. ترا ارمنی نیز نسبت به ترا های دیگر مقرون به صرفه است.