به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ساعت ۱۳:۳۲
کد مطلب : ۴۴۰۳۴۳

پاسخ مبهم زلاتان به احتمال بازگشت به میلان

پاسخ مبهم زلاتان به احتمال بازگشت به میلان
گروه ورزشی:زلاتان ابراهیموویچ، بازیکن سابق میلان، به سوالی درباره احتمال بازگشت به این باشگاه پاسخ مبهمی داد.به گزارش "ورزش سه"، حضور زلاتان ابراهیموویچ در میلان احتمالی است که همچنان در مورد آن صحبت می‌شود.

این مهاجم سوئدی می‌تواند به باشگاه سابق خود بازگردد و قبلاً جورجو فورلانی، مدیرعامل روسونری، در این‌باره اظهار نظر کرده بود: "مذاکراتی با او در جریان است. من از نظر فنی پاسخی نمی‌دهم زیرا زمان دقیق را نمی‌دانم اما این می‌تواند من و همینطور هواداران را شاد کند که زلاتان دوباره به میلان برگردد."

ابراهیموویچ که در لاس وگاس برای تماشای مسابقه جایزه بزرگ فرمول یک حضور داشت، با دوربین اسکای اسپورت گفت‌وگو کرد.وقتی در مورد آینده‌اش سوال شد، او نمی‌خواست چیز زیادی بگوید و پاسخ مبهمی به روند مذاکرات داد:"میلان؟ باید ببینیم، باید ببینیم که چه می‌شود. ما باید صحبت کنیم، باید حرف بزنیم."

زلاتان در پایان فصل گذشته به‌صورت رسمی از دنیای حرفه‌ای خداحافظی کرد و کفش‌هایش را آویخت. او به دلیل مصدومیت زانو نتوانست فصل گذشته زیاد تیمش را همراهی کند. گفته می‌شود باشگاه میلان علاقه دارد تا او به عنوان مدیرفنی، عنوانی که پیش از این در اختیار پائولو مالدینی بود را معرفی کند.
برچسب ها: زلاتان