به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۲۱:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : ۴۴۰۵۴۴

اشک و فریاد دردناک گاوی: امکان ندارد رباط باشد!

اشک و فریاد دردناک گاوی: امکان ندارد رباط باشد!
گروه ورزشی: گاوی شب گذشته در جریان پیروزی 1-3 تیم ملی اسپانیا برابر تیم ملی گرجستان و در همان نیمه اول به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد. 

اشک‌های این بازیکن و احساس درد شدیدی که داشت باعث ناراحتی و نگرانی بسیاری از هواداران این تیم و بارسلونا و همچنین کادر فنی هر دو تیم شد و هم تیمی‌هایش سعی کردند به او در مسیر رختکن دلداری دهند. 

این ستاره اسپانیایی با گریه شدید و ناراحتی به همراه چند نفر از کادر پزشکی وارد رختکن شد تا آزمایش اولیه روی پایش انجام شود که جواب آن به هیچ وجه باعث آرامش خاطر و خوشحالی او نشد. 

نشریه رلوو خبر داده که وقتی گاوی متوجه جواب آزمایش و جواب پزشکان شده به شدت ناراحت و درمانده شده و شروع به گریه کردن و فریاد کشیدن کرده است:« امکان ندارد! امکان ندارد! من باید بازی کنم.»

گفته می‌شود که این بازیکن حداقل باید هفت ماه دور از میادین باشد و به این ترتیب فصل 24-2023 برای او به پایان رسید و حالا شاید بارسلونا حتی قصد داشته باشد که نام او را از فهرستش خارج کند و بازیکن دیگری را به عنوان جانشین او تا پایان فصل به خدمت بگیرد اما تصمیم نهایی و رسمی این باشگاه در این زمینه هنوز مشخص نیست.