به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۸:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ساعت ۱۴:۱۸
کد مطلب : ۴۴۰۵۴۹

نفس راحت یونایتد: بازگشت ستاره مصدوم به تمرینات

نفس راحت یونایتد: بازگشت ستاره مصدوم به تمرینات
گروه ورزشی: رشفورد در جریان پیروزی 0-2 تیم ملی انگلیس برابر تیم ملی مالت در جریان مسابقات انتخابی جام ملت‌های اروپای 2024 و پس از برخورد با ترنت الکساندر آرنولد احساس دردی در پایش داشت.
تصاویر منتشر شده نشان می‌داد که این بازیکن لنگان لنگان به کارش ادامه داده است و این نگرانی وجود داشت که شرایط به شکلی پیش برود که او هم مانند بسیاری دیگر از بازیکنان در وقفه دیدارهای ملی ماه نوامبر مصدوم شود.
این خبر بسیار بدی برای شیاطین سرخ و اریک تن‌هاخ بود که این فصل با بحران جدی مصدومیت روبه‌رو بوده‌اند و چند بازیکن اصلی این تیم در حال حاضر هم در اختیار آن‌ها قرار دارند و به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نیستند. 
اما اتفاق خوبی که رخ داد این بود که این ستاره انگلیسی روز گذشته در تمرینات عصر تیم ملی کشورش حضور پیدا کرد و این یعنی مشکلی برای حضور در میدان در بازی دوشنبه شب برابر تیم ملی مقدونیه شمالی نخواهد داشت. 
این اتفاق باعث شد که خیال یونایتد و سرمربی این تیم هم از شرایط رشفورد راحت شود. او این فصل نتوانسته عملکرد خوبی در ترکیب این تیم داشته باشند اما کادر فنی هنوز به او اطمینان دارد و منتظر است تا نمایش خوب فصل گذشته را بار دیگر تکرار کند.