به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۴۴۰۵۶۲

رد شایعه عجیب: رابطه مسی و همسرش عاشقانه است

رد شایعه عجیب: رابطه مسی و همسرش عاشقانه است
گروه ورزشی: مسی و آنتونلا سال‌های طولانی در کنار هم زندگی کرده‌اند و به عنوان یک الگوی موفق در ازدواج ستاره‌های بزرگ دنیای فوتبال شناخته می‌شوند. 
حضور و همراهی همسر این بازیکن آرژانتین در مسابقات مختلف در کنار فرزندانش و همچنین واکنش‌های خاص او به موفقیت او در طول این سال‌ها توجه بسیاری از فوتبال‌دوستان و کاربران شبکه‌های اجتماعی را جلب کرده است. 
با این حال، در روزهای اخیر شایعاتی درباره احتمال جدایی این زوج جذاب و دوست‌داشتنی از یک‌دیگر به گوش می‌رسید که باعث تعجب بسیاری از طرفداران آن‌ها شده بود. 
بعضی از رسانه‌های آرژانتینی مدعی شده بودند که اختلاف قابل توجهی بین این دو نفر رخ داده که باعث شده است آن‌ها در آستانه یک تصمیم بزرگ و مهم قرار بگیرند و احتمال دارد که به‌زودی خبر جدایی‌شان منتشر شود. 
اما تصویری که شب گذشته از آنتونلا روکوزو منتشر شد نشان داد که این شایعات پایه و اساس خاصی ندارد و این زوج مانند قبل زندگی آرام و عاشقانه‌ای را در کنار هم سپری می‌کنند و تصمیمی هم برای جدایی ندارند. 
1956354
در این تصویر صفحه تلفن همراه همسر مسی به خوبی مشخص است که عکسی از خودش در کنار این بازیکن و سه فرزندش پس از قهرمانی در جام جهانی 2022 قطر در ورزشگاه گرفته شده و روی صفحه گوشی او خودنمایی می‌کند تا نشان دهد که چیز در آرامش است.
1956355