به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ساعت ۱۴:۲۹
کد مطلب : ۴۴۰۵۶۴

حرکات رئیس‌جمهور جدید آرژانتین، سوژه شد

حرکات رئیس‌جمهور جدید آرژانتین، سوژه شد
گروه فیلم:حرکات عجیب خاویار میلی، رئیس‌جمهور جدید آرژانتین بعد از پیروزی در انتخابات را در ویدئوی زیر مشاهده کنید. خاویر میلی، که یک اقتصاددان «اولترا لیبرال» محسوب می‌شود، پس از پیروزی در انتخابات روز یکشنبه این کشور، رئیس جمهور جدید آرژانتین خواهد شد.
 
شمارش ۹۹ درصد آرا حاکی از آن است که میلی که یک سیاستمدار «ضد سیستم» محسوب می‌شود، توانسته است ۵۵.۶ درصد آرا را در مقابل رقیب اصلی‌اش یعنی سرجیو ماسا، وزیر اقتصاد میانه‌روی این کشور (با کسب ۴۴.۳ درصد آرا) از آن خود کند.  برخی از او که روابط خوبی با رئیس جمهور پیشین آمریکا دارد بعنوان «ترامپ آرژانتین» نام می برند.خاویر میلی که ۵۳ سال دارد از ۱۰ دسامبر کار خود را آغاز خواهد کرد. او در جریان کارزار انتخاباتی‌اش بارها وعده «پایان انحطاط» و «بازسازی آرژانتین» را داده است.
 
خاویر میلی پس از اعلام نتایج اولیه شمارش آراء نیز مقابل طرفدارانش که جشن پیروزی گرفته بودند، گفت: «ما با مشکلات عظیمی روبرو هستیم. تورم، رکود اقتصادی، نبود شغل واقعی، ناامنی، فقر و فلاکت.»او بار دیگر بر عزم خود برای «نظم دادن به بودجه و حل مشکلات بانک مرکزی» تاکید کرد و اینکه ساختار دولت را «پاکسازی» خواهد کرد.حرکات عجیب خاویار میلی، رئیس‌جمهور جدید آرژانتین بعد از پیروزی در انتخابات را در ویدئوی زیر مشاهده کنید:
....
مرجع : برترین‌ها