به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۸:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ساعت ۱۷:۰۵
کد مطلب : ۴۴۰۶۰۵
هوادار در پی ادامه روند امتیازگیری؛

یک مدعی جدید برای نیمه بالای جدول

یک مدعی جدید برای نیمه بالای جدول
گروه ورزشی: بنفش‌ها که روند امتیازگیری‌شان را از شهر سیرجان آغاز کرده‌اند، برابر قوهای انزلی در تهران می‌کوشند که چهارمین هفته بدون شکست در لیگ برتر را به ثبت برسانند.
محمود فکری و شاگردانش پس از نمایش تحسین برانگیز برابر استقلال در آزادی به سیرجان رفتند و برای نخستین‌بار در تاریخ باشگاه هوادار برابر گل گهر در خانه حریف به تساوی رسیدند و سپس برابر پیکان در تهران نیز به تساوی رسیدند. آن‌ها در دهمین هفته لیگ برتر نیز موفق به شکست نفتی شدند که پرسپولیس را هفته پیش از آن در آزادی متوقف کرده بود، تا روند صعودی بنفش پوشان پایتخت مشهود شود.
هواداری‌ها روز جمعه در حالی میزبان یکی از پدیده‌‌های بی‌چون و چرای فصل جاری لیگ برتر خواهند بود که در شش دیدار گذشته خود برابر انزلیچی‌ها در لیگ یک و لیگ برتر آمار چهار پیروزی، دو تساوی، هشت گل زده و سه گل خورده را به ثبت رسانده‌اند.
هوادار در پایان دهمین هفته لیگ برتر در جایگاه دهمی رقابت‌ها قرار گرفته است. رتبه‌ای که اگرچه محمود فکری بارها در طول فصل اشاره کرده که به بالاتر از آن و رتبه تک رقمی فکر می‌کند اما بهترین نتیجه بنفش‌ها از بدو تاسیس باشگاه بنفش پوش تهرانی به شمار می‌رود.
شاگردان محمود فکری تمرینات خود را کماکان و تا زمان آماده شدن مجموعه ورزشی خیریه عمل با روحیه‌ای بالا در مجموعه ورزشی هما پیگیری می‌کنند.