به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۲۰:۴۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ ساعت ۱۴:۴۳
کد مطلب : ۴۴۰۷۹۶

دشمن به دنبال مایوس کردن حزب‌اللهی‌ها است

دشمن به دنبال مایوس کردن حزب‌اللهی‌ها است
گروه سیاسی: معاون سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح  اظهار کرد: گرامیداشت یاد شهدا از جنس کار شهدا و به منظور پراکندن ارزش‌های الهی و پراکندن عطر رشادت در میان نسل‌های بعد از جنگ است.
به گزارش ایسنا، بخش هایی از اظهارات سردار رسول سنایی‌راد  را در ادامه می خوانید:
طولانی شدن جنگ در منطقه غرب آسیا که منبع انرژی جهان است می‌تواند موجب افزایش قیمت منابع انرژی در آستانه فصل سرما برای کشورهای اروپایی متحد آمریکا شود. حماس نیز در ازای این توقف‌ها، در برابر آزادی اسرای بیمار، زن و نوجوان، به دنبال ورود کمک‌های بشردوستانه به داخل غزه است.
دشمن امروز به کاهش مشارکت به واسطه نارضایتی مردم که ناشی از مشکلات اقتصادی و برخی کم‌کاری‌ها است، چشم دوخته است. اگرچه از این مرحله نیز عبور خواهیم کرد.
به دلیل درگیری صهیونیست‌ها در جنگ، بسیاری از ماجراهای داخل کشورمان نیز رنگ باخته است. زیرا اسرائیل حامی اقداماتی است که علیه ایران انجام می شود، از شهادت شهید فخری‌زاده گرفته تا حوادث سال ۹۶، سال ۹۸ و تحریک به آشوب داخلی در سال گذشته. این‌ها از فضای رسانه تا عنصر چریکی در مرز حمایت می‌کنند تا به ایران ضربه وارد کنند.
رای مردم در انتخابات از جنس مقاومت در غزه و از جنس کار شهید سلیمانی است، انتخابات را یکی از صحنه‌های قدرت ملی کشور دانست قدرت ما تنها چیزی است که می‌تواند صهیونیست‌ها را سر جای خودشان بنشاند.
آمریکا و غرب اگر احساس کنند که ما قدرتمند هستیم، حاضر به مذاکره و امتیازدهی نیز خواهد بود اما اگر احساس کند که در موضع ضعف قرار داریم، به ما آسیب وارد خواهد کرد. اگر به دنبال حل مشکلات هستیم باید قوی باشیم.
مشارکت در انتخابات، شاخصی برای سنجش قدرت ملی از سوی دشمن است. تعداد آرا به معنای دفاع از نظام است، تعدد آرا نشان‌دهنده گردش قدرت در ایران و سهم داشتن مردم در حاکمیت و ایفای نقش در آن است. دشمن به دنبال مایوس کردن هسته‌های اصلی نظام یعنی حزب‌اللهی‌ها است.
برچسب ها: حزب‌اللهی‌ها