به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب : ۴۴۰۸۰۸
فروپاشی عصبی سرجینیو دست

اخراج در 30 ثانیه: آبروریزی ستاره آمریکایی بارسا

اخراج در 30 ثانیه: آبروریزی ستاره آمریکایی بارسا
گروه ورزشی: تیم ملی آمریکا در بازی برگشت یک‌چهارم نهایی لیگ ملت‌های منطقه کونکاکاف برابر ترینیداد و توباگو با نتیجه 2-1 شکست خورد اما در مجموع با برتری 4-2 راهی دور نیمه نهایی شد و ماه مارس باید برابر مکزیک قرار بگیرد. آمریکا این بازی را 10 نفره به پایان رساند چون در دقیقه 39 سرجینیو دست اخراج شده بود.
1956786
1956787
اخراجی بسیار عجیب که با آبروریزی همراه بود. مدافع بارسا که قرضی برای آیندهوون بازی می‌کند، بر سر یک اعلام اوت از سوی داور به قدری عصبانی شد که در نهایت طی 30 ثانیه دو کارت زرد گرفت و بیرون رفت.
دست معتقد بود والتر لوپز، داور بازی، به اشتباه سوت زده و او توپ را روی خط کنترل کرده است. او توپ را با عصبانیت به آسمان کوبید و کار به همین‌جا هم ختم نشد. دِست بسیار معترض بود و فحاشی می‌کرد تا جایی که جیو رینا با دست جلوی دهان او را گرفته بود. دِست همچنان اعتراض می‌کرد و کارت زرد دوم را هم گرفت و زمین را ترک کرد. او پس از اخراج حرکت زشتی هم مقابل داور انجام داد.

1956771
هنگام خروج از زمین، تیم ریم، کاپیتان، و مت ترنر، گلر آمریکا، به شدت به او اعتراض کردند و این وضعیت در رختکن نیز ادامه داشت.
وقتی از ترنر در پایان بازی سوالی در مورد دست مطرح شد، او گفت: «حرکت او بی‌احترامی به تمام بازیکنان درون زمین بود. او باعث شد ما بی‌جهت 60 دقیقه 10 نفره بازی کنیم. نمی‌خواهم به جزئیات اشاره کنم ولی در رختکن همه از او عصبانی بودند.»
1956772
مربی آمریکا نیز در نشست خبری خود شدیدا از رفتار سرجینیو دست انتقاد کرد. او در بازی چندی پیش برابر مکزیک نیز به دلیل درگیری با بازیکن حریف اخراج شده بود و مشخص نیست دلیل این رفتارهای عجیب او چه چیزی است. دست در آیندهوون در 13 بازی توانسته یک پاس گل بدهد و بازیکن معمولا ثابت این تیم است.
1956774