به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ ساعت ۱۷:۳۳
کد مطلب : ۴۴۶۵۸۳
هفته چهاردهم لیگ برتر ایران؛

سپاهان با ۳ اخراجی در اصفهان باخت و شانس صدرنشینی را از دست داد

گروه ورزشی: تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک در هفته چهاردهم لیگ برتر ایران در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی در میان تعجب، با پیروزی تیم اراکی به پایان رسید تا با توجه به توقف استقلال در سیرجان، سپاهان شانس صدرنشینی را از دست بدهد.
سپاهان با ۳ اخراجی در اصفهان باخت و شانس صدرنشینی را از دست داد
تیم‌های فوتبال سپاهان و آلومینیوم در هفته چهاردهم لیگ برتر و از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با قضاوت سید وحید کاظمی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود آلومینیوم به پایان رسید. مهدی حاجی عیدی تنها گل این بازی را در دقیقه ۸۰ به ثمر رساند.
پیام نیازمند، فرشاد احمدزاده، محمد دانشگر، هادی محمدی (۶۹- محمدجواد حسین نژاد)، رامین رضائیان، برایان دابو، محمد کریمی، آریا یوسفی، رضا اسدی، کاوه رضایی (۶۹- رضا شکاری) و شهریار مغانلو بازیکنان سپاهان را در نیمه اول تشکیل دادند.
احمد گوهری، امیر نوری، مهدی لیموچی، علیرضا نقی‌زاده، سید مهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی فرد، میلاد فخرالدینی، عارف حاجی عیدی، میلاد بدرقه و محمدمهدی لطفی هم ۱۱ بازیکن هوادار را تشکیل می‌دادند.
سپاهان در این بازی، میلاد زکی‌پور و محمد قربانی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت و سیاوش یزدانی هم به دلیل مصدومیت غایب بود. امید نورافکن هم برای اولین بار در لیست سپاهان برای این بازی قرار گرفت.
در دقایق ۱۰ و ۱۹ رضا اسدی و فرشاد احمدزاده در دو موقعیت می‌توانستند برای سپاهان گلزنی کنند اما ضربه سر اسدی و شوت احمدزاده از قدرت کافی برخوردار نبود و احمد گوهری آنها را مهار کرد.
پس از آن، بازیکنان سپاهان چند بار دیگر هم به سمت دروازه آلومینیوم حمله ور شدند اما سودی برای آنها نداشت تا بازی در نیمه اول با نتیجه تساوی به پایان برسد.
تیم فوتبال سپاهان نیمه دوم را کاملاً هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۷ شوت سرکش رضا اسدی با واکنش عالی احمد گوهری دفع شد. در ادامه فرشاد احمدزاده در موقعیتی تک به تک با دروازه بان قرار گرفت اما ضربه او به بیرون رفت تا تلاش‌های آنها برای گلزنی سودی نداشته باشد.
شوک به سپاهان با گلزنی حاجی عیدی
در دقیقه ۸۰ و در شرایطی که تیم فوتبال سپاهان برای گلزنی تلاش می‌کرد روی یک ضد حمله بازیکنان سپاهان غافلگیر شدند و مجید حاجی عیدی با یک ضربه فنی توانست دروازه پیام نیازمند را به زیبانیی باز کند تا حساب کار یک بر صفر شود.
دابو، اسدی و کریمی بازی با گل گهر را از دست دادند
رضا اسدی، برایان دابو و محمد کریمی به ترتیب در دقایق ۸۶، ۸۷ و ۴+۹۰ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شدند تا دیدار معوقه با گل گهر در هفته ششم را از دست بدهند.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها