به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ ساعت ۱۱:۴۲
کد مطلب : ۴۵۸۲۵۷

کشف ۷۲ قبضه اسلحه از خانه «آلن دلون»

کشف ۷۲ قبضه اسلحه از خانه «آلن دلون»
گروه فرهنگی: افسران پلیس همچنین بیش از سه هزار گلوله و یک میدان تیر را در خانه روستایی این بازیگر در منطقه دوشی در فاصله ۱۳۵ کیلومتری جنوب پاریس پیدا کردند.به گزارش ایسنا، «ژان سدریک گاکس» دادستان محلی در این باره گفت: «دلون ۸۸ ساله هیچ مجوزی برای نگهداری این سلاح‌ها نداشته است.»
 
این ستاره در چندین فیلم معروف خود از جمله «بورسالینو» نقش گانگستر‌های اسلحه به دست را بازی می‌کرد و برای بازی در نقش قاتل مرموز در فیلم «سامورایی» در سال ۱۹۶۷ نیز شناخته می‌شود.دلون پس از سکته مغزی در سال ۲۰۱۹ در وضعیت نامناسبی قرار داشت و اخیرا اختلافات خانوادگی میان فرزندانش به رسانه‌ها دزر کرده است. آنتونی، آنوشکا و آلن فابین سه فرزند آلن دلون بر سر نظرات مخالفشان در مورد سلامتی و آینده پدرشان اختلاف دارند.

پس از سکته مغزی در سال ۲۰۱۹، پسرش آنتونی دلون در مصاحبه‌ای مدعی شد، دلون در حال مرگ است و عنوان کرده: «او ضعیف و خسته است. او زیاد صحبت نمی‌کند، وقتی او را مجبور به تکرار می‌کنیم خسته می‌شود و برایش آزار دهنده است، زیرا صدایش دیگر مثل گذشته واضح و قابل شنیدن نیست».

آنتونی در مورد خواهر ناتنی‌اش انوشکا دلون نیز اظهار کرده بود: «خواهرم هرگز به من و برادرم اطلاع نداد که بین سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲، پدرم در حین بازدید از کلینیک در سوئیس تحت پنج آزمایش شناختی قرار گرفته است و هیچ یک از آن‌ها را با موفقیت نگذرانده است».

آلن دلون به سرعت از طریق وکیلش کریستوف آیلا واکنش نشان داد و گفت که به شدت از جو رسانه‌ای که توسط پسرش آنتونی سازماندهی شده شوکه شده و نمی‌تواند پرخاشگری پسرش آنتونی را که مدام به او می‌گوید که سالخورده است تحمل کند.

به گزارش گاردین، دستور بازرسی از خانه این بازیگر کهنه‌کار پس از آن صادر شد که یک مقام منصوب شده که از سوی دادگاه به خانه دلون فرستاده شده بود متوجه وجود سلاح‌ها شد و به قاضی هشدار داد.دلون از دهه ۱۹۹۰ به ندرت روی پرده ظاهر شده است و آخرین حضور عمومی او دریافت نخل طلای افتخاری جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۱۹ بود. با این حال، او در مراسم تشییع دوست و ستاره همکار خود «ژان پل بلموندو» در سپتامبر ۲۰۲۱ شرکت کرد.

آلن دلون که بازی در ۸۰ فیلم از جمله چندین شاهکار سینمایی را در کارنامه دارد، اولین بار در سال ۱۹۶۰ و زمانی که ۲۵ سال داشت با بازی در فیلم «ظهر بنفش» توسط «رنه کلمنت» کارگردان فیلم کشف شد.بسیاری از فیلم‌ها با بازی «آلن دلون» تبدیل به کلاسیک‌های سینما شدند و وی در طول دوران حرفه‌ای خود با کارگردانان نامداری، چون «آنتونیونی»، «ویسکونتی»، «ملویل» و «گدار» همکاری کرد و در کنار بازیگران بزرگی، چون «ژن گابن»، «عمر شریف»، «لینو ونتورا»، «کلودیو کاردیناله»، «مونیکا ویتی» و… مقابل دوربین رفت.

دلون نخستین بار در سال ۱۹۶۱ با فیلم «لذت زندگی» قدم به جشنواره کن گذاشت و سپس با فیلم‌های «خسوف» (۱۹۶۲)، «یوزپلنگ» (۱۹۶۳) و «آقای کلین» (۱۹۷۶) حضور در جشنواره کن را تجربه کرد و در سال ۲۰۱۹ جایزه نخل افتخاری کن را دریافت کرد.ارزش دارایی‌های آلن دلون میلیون‌ها دلار تخمین زده می‌شود. او در ماه ژوئن حدود ۸۰ اثر هنری را در حراجی به قیمت بیش از ۸ میلیون یورو (۶.۸ میلیون پوند) فروخت.
برچسب ها: آلن دلون
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها