به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۲۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : ۵۷۲۵۵
کیتارو به افتتاحیه هفته فرهنگی ژاپن نمی رسد

اولین اجراي کیتارو در تهران؛ 23 مهر

گروه فرهنگ و هنر: کیتارو آهنگساز و نوازنده ژاپنی در مراسم افتتاحیه هفته فرهنگی ژاپن که 17 مهرماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد، حضور ندارد.
اولین اجراي  کیتارو  در تهران؛ 23 مهر
هفته فرهنگی ژاپن به همت سفارت ژاپن در ایران روز پنج شنبه 17 مهرماه با کنسرت موسیقی سنتی ژاپن در فرهنگسرای نیاوران آغاز به کار می کند و در این مراسم گروه موسیقی «ایچی تارو سیزان» به اجرای موسیقی اصیل ژاپنی خواهد پرداخت. از برنامه‌های این هفته فرهنگی، برگزاری کنسرت سنتی طبل و فلوت ژاپنی در تاریخ 17 مهرماه در فرهنگسرای نیاوران و برگزاری کنسرت بزرگ کیتارو در تالار بزرگ وزارت کشور از تاریخ 23 تا 26 مهرماه است. همچنین در 24 مهر ماه برنامه‌های متنوع هنری و فرهنگی در قالب جشنواره سنتی ژاپنی «اوماتسوری» به منظور معرفی فرهنگ و هنرهای ژاپنی به کودکان و بزرگسالان ایرانی در فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد شد.

در ادامه هفته فرهنگی ژاپن، کیتارو آهنگساز و نوازنده شناخته شده ژاپنی قرار است در روزهای 23 تا 26 مهرماه در تالار بزرگ وزارت کشور به اجرای موسیقی بپردازد. این آهنگساز ژاپنی هنوز وارد ایران نشده است و در مراسم افتتاحیه هفته فرهنگی ژاپن حضور نخواهد داشت. هفته فرهنگی ژاپن از 17 تا 26 مهرماه در تهران برگزار می شود.
مرجع : مهر