به روز شده در ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۱:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰ ساعت ۱۱:۰۵
کد مطلب : ۵۹۵۵۸

پدران برای پسران پلان افتخاری گرفتند

گروه فرهنگ و هنر: فرامرز قریبیان به عنوان کارگردان و محمود کلاری فیلمبردار با حضور در پشت صحنه فیلم «360 درجه» به کارگردانی سام قریبیان یک پلان از این فیلم را به صورت افتخاری ثبت کردند.
پدران برای پسران پلان افتخاری گرفتند
فیلمبرداری تازه‌ترین فیلم سام قریبیان با عنوان «360 درجه» در لوکیشینی در خارج از تهران ادامه دارد و تا کنون بازیگران مختلف این پروژه سینمایی جلوی دوربین رفتند. صبح روز جمعه 9 آبان ماه، محمود کلاری فیلمبردار صاحب‌نام و با سابقه سینمای ایران با حضور در پشت صحنه فیلم «360 درجه» با عوامل این فیلم دیدار داشت و از نزدیک در جریان روند تولید این فیلم و کار فیلمبرداری فرزندش کوهیار کلاری، مدیر فیلمبرداری فیلم «360 درجه» قرار گرفت.

هم چنین از سوی دیگر فرامرز قریبیان، بازیگر پیشکسوت سینما و تهیه کننده فیلم «360 درجه» روز گذشته در محل فیلمبرداری حضور داشت و با سام قریبیان فرزندش درباره نخستین فیلم او به گپ و گفتگو پرداخت. بعد ازحضور فرامرز قریبیان و محمود کلاری در پشت صحنه این فیلم، بنا بر پیشنهاد سام قریبیان کارگردان فیلم و کوهیار کلاری مدیر فیلمبرداری پروژه سینمایی «360 درجه»، قریبیان پدر یکی از پلان‌های فیلم فرزندش را کارگردانی کرد و محمود کلاری هم در همان سکانس پشت دوربین قرار گرفت و این پلان را ثبت کرد.

بهاره رهنما تنها بازیگری بود که در این سکانس با فرمان حرکت فرامرز قریبیان به عنوان کارگردان، جلوی دوربین محمود کلاری رفت و به ایفای نقش پرداخت. بنا بر این گزارش، صبح روز گذشته نهم آبان ماه،میلاد کی مرام، پریناز ایزدیار بازیگران دیگری بودند که در سومین هفته از فیلمبرداری نخستین فیلم بلند سام قریبیان جلوی دوربین رفتند. میلاد کی مرام ایفاگر نقش اصلی این فیلم است و در اکثر روزهای فیلمبرداری در این فیلم بازی دارد.

«360 درجه» نخستین فیلم سام قریبیان در مقام کارگردان است که تهیه کنندگی آن برعهده فرامرز قریبیان است. فیلم «360درجه» از مضمونی اجتماعی برخوردار است و نخستین حضور آن در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر خواهد بود. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: راز و رمز حقیقی جهان در آن چیزی است که آشکار است، نه پنهان.

بازیگران: (به ترتیب حروف الفبا) علیرضا آرا، امیر آقایی، ناصر آقایی، حبیب اسماعیلی، پریناز ایزدیار، میترا حجار، رضا رویگری، بهاره رهنما، حسین سلیمانی، مسعود فروتن، احسان کرمی، بابک کریمی، میلاد کی مرام، حامد مدرس، امیر وطن زاد.
مرجع : ایسنا