به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۵
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۶۰۳۸۴

نظر پورحيدري درباره زنداني شدن مايلي‌كهن

گروه ورزشی: عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به اختلاف‌های محمد مایلی‌کهن و علی دایی و به زندان رفتن مایلی‌کهن گفت: این مسائل قشنگ نیست و در خارج از ایران قطعا بازتاب خوبی نخواهد داشت.
منصور پورحیدری در مورد به زندان رفتن مایلی‌کهن در پی شکایت علی دایی عنوان کرد: من دوست نداشتم چنین اتفاقاتی رخ دهد. به هر حال صحبت‌هایی بین این دو نفر مطرح شد و در نهایت دادگاه هم حکم داد. این موضوع سروصدای زیادی به‌پا کرد، اما امیدوارم مشکلات این دو نفر با وساطت بزرگان فوتبال حل شود. مایلی‌کهن و دایی جزو بزرگان فوتبال ایران هستند و این ماجرا در خارج از ایران قطعا بازتاب خوبی نخواهد داشت. اشتباهاتی از سوی طرفین انجام شد، ولی باید این مشکلات را حل کرد. همانطور که گفتم، دایی و مایلی‌کهن جزو بزرگان فوتبال ایران هستند و زحمات زیادی کشیده‌اند. واقعا دوست نداشتم چنین مسائلی را ببینم و امیدوارم هرچه زودتر این ماجرا ختم به خیر شود.

پورحیدری در مورد دربی تهران و اینکه خیلی‌ها پیش‌بینی می‌کنند این بازی دوباره مساوی خواهد شد، عنوان کرد: نتایج دربی به هیچ عنوان سفارش‌شده نیست و هر دو تیم برای برد بازی می‌کنند. مربیان هر دو تیم قطعا دوست دارند برنده این بازی باشند، ولی باید قبول کرد که ترس از باخت همیشه در دربی وجود دارد. عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درمورد این شایعه که احتمال دارد قلعه‌نویی در صورت شکست در دربی از سرمربیگری استقلال برکنار شود، گفت: اخراج قلعه‌نویی در صورت شکست استقلال در دربی کذب محض است و به هیچ عنوان صحت ندارد. وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد و در بعضی از هفته‌ها دچار مشکل می‌شود، فقط نباید یک نفر را محکوم کنیم. همه می‌دانند استقلال چه مشکلاتی داشت، اما باز هم می‌گویم که قلعه‌نویی کارش را ادامه می‌دهد و قرار نیست تغییری در کادر فنی صورت بگیرد.
مرجع : تسنیم

مهدي
۱۳۹۳/۰۸/۲۱ ۱۳:۲۹
جفتشون بي جنبه هستن همين (261674)
ناشناس
Canada
۱۳۹۳/۰۸/۲۱ ۱۸:۴۵
آقاي مايلي كهن عليه همه حرف مي زند و در زندگي مردم سرك مي كشد كه خدايي كار بسيار قبيحي است وقتي هم كه محكوم مي شود يه عده اي مي گويند كه پيش كسوت است و اين حرفها. ولي اين آقا بايد جلوي زبانش را بگيره و حداقل حرفي را بزنه كه مدرك داشته بأشه ولله ما كه همش ديديم ايشون حرف زد ولي نتونست إثبات كنه ايشان دنبال مظلوم نمايي هستند مثلا به زور از پليس خواستند كه به دستشون دستبند بزند در هر حال همانهايي كه از مايلي كهن حمايت ميكنند واقعا اگه عليه شان همين حرفهايي كه به دائي زده ميزد آيا گذشت مي كردند (261723)
همشهری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۸/۲۱ ۲۰:۱۲
نشان و چاقی و پول ومغازه نیاید بکار
با شعار نمیشه کسی بزرگگگگگگگگگگگگگگگ‌‌‌‌‌‌‌‍‌
مگر امثال شما پروین حجازی مهدوی کیا زرینچه
پنجعلی وبهزادی ومظلومی و ...نیستند که همیشه برای
مردم قابل احترام هستند
باید ظرف و مظروف سازگار باشد (261750)