به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۳
 
۶۵
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۱ ساعت ۱۷:۵۸
کد مطلب : ۷۳۲۶۴

آنجلینا جولی بعد از عمل جراحی/تصاویر

گروه فرهنگی: چند روز پیش، نامه زیبای آنجلینا جولی به نیویورک تایمز کنتشر شد که در آن از عمل جراحی اخیرش، برای پیشگیری از سرطان تخمدان صحبت کرده بود. در این خبر شاهد حضور آنجلینا جولی در برابر دوربین ها هستیم.
آنجلینا جولی چند روز پس از انتشار نامه اش که در آن به عمل جراحی برداشتن تخمدان ها و لوله رحمی اش اشاره کرده بود، در مراسم کیدرز چویس اواردز که بهترین های سینما و تلویزیون را به انتخاب کودکان معرفی می کند، به همراه دو دخترش زاهارا و شیلو شرکت کرد و با لبخندهای شیرینش به همراه دخترانش، ستاره مجلس بود. آنجلینا جولی که در این مراسم برای بازی در نقش ملکه برفی فیلم ملیفیسنت، جایزه بهترین بدمن سینمایی را برد، به هنگام دریافت جایزه اش به بچه ها حرفی زد که به شدت مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است.

آنجلینا در این مراسم خطاب به بچه ها گفت: وقتی بچه بودم، مثل فیلم ملیفیسنت، بهم می گفتند که با دیگران فرق دارم. من هم احساس می کردم به هیچ جایی تعلق ندارم و در هیچ گروهی جا نمی گیرم. پر از آتش بودم و نمی توانستم یک جا بند شوم. اما یک روز چیزی را فهمیدم که امیدوارم شما خوب درکش کنید: تفاوت خیلی هم خوب است. و حالا به عنوان شرور منتخب شما بهتان می گویم، حتی بعضی وقت ها مشکل درست کنید هم برایتان خوب است. سخنان آنجلینا جولی با تشویق پرحرارت کودکان حاضر در مراسم رو به رو شد و دخترانش هم به شدت شادی می کردند.
مرجع : کافه سینما