به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۳
 
۴
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۴ ساعت ۱۸:۱۴
کد مطلب : ۷۵۵۶۷

عاشق پرسپولیسم و سکوت می‌کنم

گروه ورزشی: سرمربي سابق پرسپوليس از موضع حمايتي امير قلعه‌نويي سرمربي تيم رقيب تشکر مي‌ کند ولي قصد ندارد در حال حاضر با انجام گفت‌وگوي رسانه اي به بيان ديدگاه هايش بپردازد.
عاشق پرسپولیسم و سکوت می‌کنم
به گزارش "ورزش سه"، درخشان که بعد از پیروزی یک ـ صفر پرسپولیس برابر النصر در بازی معروف یکصدهزارنفری اعلام کرد خوشحال است پرسپولیس را صدرنشین لیگ قهرمانان تحویل داده و رفته است می‌گوید: فرق من با خیلی های دیگر این است که اگر هم از پرسپولیس بروم حاضر نیستم برای آنکه خودم را ثابت کنم، به ناکامی تیمم رضایت داشته باشم. حالا چه عبدی جانشین من باشد چه برانکو و چه حتی مایلی‌کهن، بنابراین اگر هر حرفی بزنم از آن جهت که ممکن است تصور انتقاد و اختلال در مسیر تیم به وجود بیاورد، به همین دلیل سکوت را منطقی تر می‌ دانم.

درخشان در فضایی صمیمانه تر و خصوصی در حالی که باز هم تاکید دارد این گفت‌وگو قالب مصاحبه رسانه ای ندارد می‌ گوید: اگر جای من بودید و نحوه بازی پرسپولیس برابر لخویا قطر را می‌ دید واقعا چه حسی داشتید؟ اگر می‌ خواهید بدانید من چه حسی داشتم کلاه خودتان را با معیار عدالت قاضی کنید.

درخشان نظر خودش را درباره حمایت قلعه‌نویی از او در خارج از فضای مصاحبه اعلام می‌ دارد و می‌ گوید: از امیر قلعه‌نویی عزیز تشکر می‌ کنم. من انتظار حمایت کسی را نداشته و ندارم ولی وقتی آدم می‌ بیند یکی مثل امیر چنین حمایتی می‌ کند، بی اختیار یا با اختیار من هم در دلم برایش آرزوی موفقیت می‌ کنم.