به روز شده در ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ ساعت ۱۵:۲۶
کد مطلب : ۸۳۳۳۰

نارضایتی وزیر ارشاد از بازسازی تئا‌تر

گروه فرهنگی: وزیر فرهنگ و ارشاد در بازدید از تئاتر شهر نارضایتی خود را از روند کند بازسازی مجموعه اعلام کرد و مدیر دفتر طرح‌های عمرانی وزارت ارشاد نیز تاریخ تحویل سالن سایه و پلاتوهای تمرین این مجموعه را مردادماه اعلام کرد.
علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه علی مرادخانی، معاون امور هنری و مهدی شفیعی، مدیرکل هنرهای نمایشی ضمن بازدید از عملیات بازسازی تئا‌ترشهر در جریان تازه‌ترین اتفاقات و پیشرفت مراحل ساخت این مجموعه قرار گرفتند.در این بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سالن‌های سایه، قشقایی و پلاتوهای تئاتر بازدید کرد و در جریان مراحل ساخت، خرید تجهیزات و تغییرات ایجاد شده قرار گرفت. جنتی با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام تئاتر، از کند بودن روند بازسازی ابراز نارضایتی کرد و بر لزوم به سامان رسیدن و افزایش سرعت کار مراحل بازسازی این مجموعه و بهبود شرایط هنرمندان تاکید کرد.مسعود معمار مدیر دفتر طرح‌های عمرانی وزارت ارشاد نیز توضیحاتی را به وزیرارشاد ارائه و تاریخ تحویل سالن سایه و دو پلاتو تمرین این مجموعه را مردادماه اعلام کرد.

در حاشیه این بازدید علی مرادخانی، معاون هنری وزیر ارشاد گفت که پس از بازید امروز، با مهدی شفیعی، مدیرکل هنرهای نمایشی و مسعود معمار مدیر دفتر طرح‌های عمرانی وزارت ارشاد جلسه‌ای را برای پیگیری دستورات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهند کرد تا موارد مورد نظر سریع‌تر پیگیری شود.

مرادخانی اعلام کرد که بخشی از تجهیزات لازم خریداری شده است. او با اشاره به زمان اعلام‌شده از سوی مدیر دفتر طرح‌های عمرانی وزارت ارشاد برای تحویل سالن سایه و پلاتوها، گفت: شاید این روند چند روز عقب‌تر از زمان‌های اعلام شده باشد اما آن‌چه برای ما اهمیت دارد کیفیت کار است. نمی‌خواهیم به دلیل زمان از کیفیت کار کاسته شود. دوستان حوزه تئاتر هم این تاخیر را به واسطه نتیجه آن خواهند بخشید.

مرجع : ایسنا