به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ ساعت ۱۶:۳۶
کد مطلب : ۹۸۲۵۹

به خاطر دایی صبا را انتخاب کردم

گروه ورزشی: پیام صادقیان می‌گوید دلیل انتخاب صبا شناخت از علی دایی بوده است.
به خاطر دایی صبا را انتخاب کردم
صادقیان در گفت‌وگویی درباره انتقالش به صبا صحبت کرد:

 

*پیام صادقیان در نفت روزهای خوبی داشت. چه شد که یکباره عزم جدایی کردی؟

دقیقا با نظرتان موافقم. پس از یک فصل سخت، روزهای آرامی را در نفت تهران سپری کردم. حضور علی منصوریان کمک زیادی به من کرد تا بتوانم شرایط مناسبی پیدا کنم. من در نفت مشکلی نداشتم اما به خاطر شرایط مالی باشگاه به جایی رسیده بودیم که نه من می‌توانستم به این تیم کمک کنم و نه این تیم می‌توانست مشکلات مالی مرا حل کند. به همین خاطر با آقای منصوریان صحبت کردم و از نفت جدا شدم. همین جا از کلیه عوامل باشگاه نفت تشکر می‌کنم و تشکر ویژه‌ای هم از علی منصوریان دارم که بیشترین حمایت را از من داشت.

*داستان خداحافظی‌ات از فوتبال چه بود؟

نمی‌دانم چرا آن پست من اینگونه تعبیر شد که قصد خداحافظی از فوتبال را دارم. کامنت‌های زیادی داشتم که می‌پرسیدند تکلیف من چه می‌شود و من بین چند پیشنهاد مانده بودم و باید باشگاه نفت تکلیف مرا مشخص می‌کرد. در چنین شرایطی گفتم فعلا از اینستاگرام بروم. آن پست معنایش این بود ولی تصورها بر این بود که از فوتبال خداحافظی کرده‌ام.

 

*چه شد که بین پیشنهادها صبا را انتخاب کردی؟

دلیلش خیلی واضح است. من قبلا شاگرد علی دایی بودم. خصوصیات یکدیگر را خوب می‌شناسیم و وقتی پیشنهاد این باشگاه رسید جای تعلل نبود. من که مدتها با علی دایی به عنوان یک مربی بزرگ و شناخته شده کار کرده بودم برایم راحت نبود که با مربی دیگری کار کنم.

*کدام خصوصیت علی دایی تو را به این انتخاب بیشتر ترغیب کرد؟

علی دایی بلد است چگونه با شاگردانش دوست باشد. رفاقتی که در تیمهایش ایجاد می‌کند خیلی کمک می‌کند تا تیم شرایط ایده‌آل داشته باشد. او در عین جدی بودن در کار برای شاگردانش یک برادر و دوست است.

*حالا در صبا چه هدفی داری؟

صبا نیم فصل بسیار خوبی را سپری کرد. تصور اینکه این تیم چنین نتایجی بگیرد برای خیلی‌ها ممکن نبود. من هم آمده‌ام تا کمک کنم و آن نیم فصل به شکل بهتر و مطلوب‌تری تکمیل شود. صبا با حضور بازیکنان و کادر فنی خوبی که دارد می‌تواند آسیایی شود و گوشه چشمی هم به جام داشته باشد.

*در نیم فصل اول اغلب بازیکنان باتجربه صبا توانستند به روزهای خوبشان برسند. پیام صادقیان هم در این چرخه شرایطی اینگونه خواهد داشت؟

من اگر چه سالهاست در لیگ برتر هستم اما از لحاظ سنی هنوز جوانم. قطعا حضور در صبا کمک می‌کند تا بتوانم روزهای خوبم را تکرار کنم.

*حرف پایانی.

باردیگر از مدیران و کادر فنی باشگاه نفت تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم برای صبا مهره موثری باشم.

مرجع : ایسنا