به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۲
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ ساعت ۰۰:۴۴
کد مطلب : ۹۹۵۸۲

پیروزی بارسلونا با هنرنمايي مسي

گروه ورزشي: بارسلونا با نتیجه 2 بر یک توانست مالاگا را در لالیگا شکست دهد و سه امتیاز حساس را به دست آورد.
پیروزی بارسلونا با هنرنمايي مسي
به گزارش ایسنا، هفته بیست و یکم رقابت‌های لالیگا اسپانیا امروز شنبه با برگزاری یک دیدار ادامه یافت که در آن بارسلونا مدافع عنوان قهرمانی در ورزشگاه لارومادا زمین اختصاصی مالاگا به میدان رفت و توانست با نتیجه 2 بر یک به برتری برسد. آبی‌اناری‌ها خیلی زود در دقیقه 2 با گل منیر الحدادی به گل رسیدند تا این بازیکن اولین گلش را در لیگای اسپانیا به ثمر برساند تا نشان دهد فقط متخصص گلزنی در کوپا دل‌ری نیست.

بازیکنان مالاگا در ادامه چندین بار تا آستانه فروپاشی دروازه بارسا پیش رفتند و حتی یک بار دیرک دروازه این تیم را به لرزه درآوردند تا اینکه در دقیقه 32 مسابقه میزبان موفق شد گل خورده را جبران کند. خروج اشتباه براوو از دروازه باعث شد تا فرصت‌طلبی آئور، مالاگا را به بازی برگرداند تا بازی در نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

در نیمه دوم بارسا بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه 51 لیونل مسی بهترین بازیکن جهان در دقیقه 51 سانتر آدریانو را با یک قیچی بغل زیبا وارد دروازه مالاگا کرد تا تیمش را پیش بیندازد. بازیکنان مالاگا در ادامه بازی مستقیم را در دستور کار قرار دادند و صاحب چند موقعیت شدند که بی‌دقتی بازیکنان این تیم نتوانست دروازه بارسا را باز کند تا این دیدار با برتری 2 بر یک بارسلونا به پایان برسد.