به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۴
 
۴
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹ ساعت ۱۶:۴۸
کد مطلب : ۱۱۷۷۱

سالي كه احمدی‌نژاد در انتخابات راي نياورد

سالي كه احمدی‌نژاد در انتخابات راي نياورد
گروه سياسي: محمود احمدی نژاد در سال ۱۳۷۸، در ششمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی زیر عنوان «فهرست ۳۰ نفره ائتلاف خط امام و رهبری» و لیست برگزیده جمعیت وابسته به موتلفه (این لیست در صفحه ۴ هفته نامه شما، شماره ۱۵۲ مورخ ۲۷ بهمن سال ۱۳۷۸ تحت عنوان «کاندیداهای برگزیده جمعیت» منتشر شده است، سه صفحه بعد هم نظرات احمدی نژاد در صفحه ۷ در خصوص لزوم تغییر مدیران فرهنگی و… در کنار سایر کاندیداهای برگزیده منتشر شده است.) در کنار هاشمی رفسنجانی، محسن رضایی، حسن روحانی، یحیی آل اسحاق، علی عباسپور تهرانی، محمدرضا باهنر، محمدجهرمی، غلامعلی حدادعادل و…..با کد انتخاباتی«۰۴۱» شرکت، اما شکست می خورد.
انتخابات تمام می شود و نتایج اعلام، حدودا دو هفته از انتخابات گذشته، اما احمدی نژاد به شدت نسبت به اعلام نتایج شکایت می کند.

نشریه شما، «متعلق به حزب موتلفه اسلامي» شماره ۱۵۴ مورخ ۱۲ اسفند سال ۱۳۷۸ را ورق می‌زنيم.
تیتر یک:«احتمال تقلب در شمارش آراء» سه تیتر فرعی: «مرتضی نبوی: دکتر حداد عادل در مسجد هدایت با خانواده اش رای داده است اما تعداد آراء را صفر اعلام کرده اند»، «موحدی ساوجی: با افرادی که به حوزه های رای گیری می آمدند و مردم را به نوشتن لیست خاصی تشویق می کردند هیچ برخوردی نمی شد!» و تیتر سوم از قول کسی است که امروز بر صندلی ریاست جمهوری در پاستور تکیه زده«دکتر احمدی نژاد: ۴۸ ساعت در اعلام نتایج تاخیر کردند که در بعضی صندوق ها اقداماتی انجام دهند!» پایین صفحه اعلامیه شماره ۶ شورای نگهبان توجه را جلب می کند با این تیتر: «در صندوقی که خود داوطلب و بستگانش رای داده اند، رای آنها صفر خوانده شده است!»

در پایین صفحه هم یادداشتی بدون نام در حمایت از اکبر هاشمی رفسنجانی نوشته شده است. در این یادداشت آمده: «آنها تهاجم به هاشمی را پس از اتمام شمارش آراء و اعلام آن از طرف وزارت کشوری که دست خودشان است و مجری انتخابات است هم دست برنداشتند» مخاطب این برگه های کاهی با اتفاقاتی که در جریان و پس از انتخابات افتاده از دیدن این سطرها که در وصف هاشمی آمده متعجب می شود: «چه کسانی اینطور از حضور یک سردار رشید اسلام به وحشت افتادند؟ / چرا آنها حرمت شکنی بزرگی از بزرگان انقلاب اسلامی را اینگونه بی پروا شروع کرده و ادامه می دهند/ هاشمی و هاشمی ها ۴۰ سال است جان بر کف و آبرو بدست، آماده هرگونه تهاجم و تخریب و تهمت ضد انقلاب و استکبار و مزدور استعمار و عناصر التقاطی و منحرفین و منافقین و… بوده و هستند و هیچگاه صحنه را ترک نخواهند کرد»

رای ها را دوباره بشمارند


به صفحه ۱۱ برویم، جایی که گزارش تیتر یک آن با گفتگوی آقای دکتر محمود احمدی نژاد آغاز می شود كه رييس‌جمهور فعلي در آن گفته است:
در این دوره انتخابات از آنجایی که مجموعه مجریان انتخابات در وزارت کشور دارای گرایشات شدید سیاسی به یک حزب و جناح خاصی بودند و در رفتارشان هم این تمایل را بروز می‌دادند. فضا به گونه‌یی شکل گرفت که این جور مسائل و این حرف‌ها و شایعات به طور طبیعی مطرح می‌شود. وقتی وزیر کشور و یا رئیس ستاد انتخابات کشور حرفی می‌زند که بوی مخالفت با قانون می‌دهد، طبیعی است که وقتی به پایین‌تری‌ها می‌رسد، آنها هر کاری که دلشان بخواهد انجام می‌دهند.
مرجع : خبرگزاری مهر

ایوب
۱۳۹۲/۰۲/۲۹ ۱۷:۲۱
...............مرگ حقه اما وسه بچه همسایه؟!!! (51906)
amin
۱۳۹۲/۰۲/۲۹ ۱۸:۴۹
دروغ محض است دکتر هیچ وقت از این حرف ها نمیزنه (51952)
مهدی منجی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۲/۲۹ ۱۹:۵۹
اللهم عجل لولیک الفرج........ (51980)
عقیل میرکاظم
۱۳۹۲/۰۲/۲۹ ۲۰:۳۱
اقای حداد در مجلس ششم اعلام کرد که این خبر که صندوق هدایت که من رایم را در انداختم رای من صفر بوده است دروغ است.لطفا اگر مقدور است سابقه این موضوع را روی سایت بگذارید.این اقایان اصول گرا هستند اما به راحتی آب خوردن دروغ می گویند. (51991)
۱۳۹۲/۰۲/۲۹ ۲۲:۰۹
هی خدا به کی بگم درد دلمو... هیچکی تو این مملکت گوش شنوا برای ما نداره مثکه (52027)
اعظم
۱۳۹۲/۰۲/۲۹ ۲۳:۲۹
آن زمان این آقآیان حق اعتر اض داشتد.... (52055)